Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mar kellett megtagadnotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar kellett megtagadnotok a szerelmet magatoktol?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek egy tarsat, aki szeret es akit en is viszont szeretek, akkcel tudok tervezni es aki mellettem all joban es rosszban. Ugyanakkor sajnos most nem vagyok olyan helyzetben, hogy megengedhessek magamnak egy kapcsolatot, mert szinte semennyi idom nincs ra. Tanulok, dolgozok, illetve a mentalis allapotok se a legjobb egy kapcsolathoz, ezert szakemberhez jarok. Emiatt tudatosan nyomom el magamban ezt a vagyat..


Ti mar eltetek meg hasonlo helyzetet? Ha igen, akkor hogyan kezeltetek? 25/F



febr. 29. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó, hogy először magaddal foglalkozol. Meglátod meg lesz a gyümölcse. A türelem rózsát terem.
febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok. Van egy kisfiam 1 éves. Nagyon szeretnék kapcsolatot de tudom hogy az apja mély nyomokat hagyott bennem és nem tudnék egészségesen hozzáállni (szülés után minden este vert ha sírt a pici, rúgott. Mikor már a hajamnál fogva húzott hátra és vágott a falnak kiraktam az utcára anya segítségével). Szeretnék egy társat aki hozzámbújik akivel tudok beszélgetni, de esélytelen. Tudom hogy még túl friss ez az egész nekem.
febr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1: koszonom szepen. Remelem igy lesz!


2: te jo eg.. ezt meg olvasni is rossz volt :( . Nagyon nagy kitartast kivanok :(

febr. 29. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló.


Bennem volt a vágy hogy hiányzik egy társ, szerelem, aki vár haza, stb. Kicsit szenvedtem is ettől a mardosó érzéstől.

Olyan időszakom is éltem hogy a magánéletem van előtérbe helyezve, részmunkaidőztem home office stb.

5 év alatt 2 barátom volt. Mindkettővel az eleje volt csak szép. Aztán a kapcsolatban aljasak nárcik. Aztán meg szakítás.

Elment ezzel 5 évem.

Ezután már 8-10 órázok, karrier tanulás van, jó pozícióban is vagyok, és nulla magánéletem.


Már nincs bennem a vágy, hogy hiányzik egy társ, szerelem, aki vár haza, stb. És már nincs az a mardosó érzés sem. Erre én nem vágyok már.

febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem még.
febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szomorú ezeket a kommenteket olvasni 😔.

N 32

febr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4: es sikerult feldolgoznod a 2 baratodat? Illetve ha megkerdezhetem, melyik eletszakaszoddal vagy a legelegedettebb?
febr. 29. 16:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt 1-2 nagy szerelmem, amik után a szakítás nagyon fájt. Ugyan igyekszem utána is ismerkedni, de olyankor általában lazán veszem az egészet, és direkt nem viszek bele annyi érzelmet, így ha nem jön össze, akkor kisebb a csalódás.
febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: es konnyen ki tudtad vetni ezeket a volt szerelmeid a lelkedbol? Ugy ertem, egy ido utan mar kozombosse valtak szamodra?
febr. 29. 17:06
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Elég érzelmes vagyok, így nagyon sokáig nem tudtam elfelejteni a volt szerelmemet. A legutóbbira még most is sokat gondolok, pedig már 2,5 éve vége, és közben volt pár próbálkozásom, és most is találkozgatok valakivel, de őszintén szólva még most is újrakezdeném vele.
febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!