Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a “twin flame”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a “twin flame” nevezetű dologról? Lehetséges hogy megtaláltam? Többi lent

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval aki nem magyar, teljesen véletlenszerűen futottunk egymásba. Már ahogy először egymásra néztünk éreztem azt a furcsa érzést, tudod amikor valaki szemébe nézel és érzed a kémiát. Utána az egész estét kettesben töltöttük és úgy beszélgettünk mintha ezer éve ismernénk egymást, aztán pedig hosszú percekig néztünk egymás szemébe. Amikor elbúcsúztunk még könnyezett is. Furcsa volt az egész, már aznap láttam hogy a szemei egy az egyben ugyanolyanok mint az enyém, ilyennel pedig még sosem találkoztam. Később a videókon láttam hogy lényegében úgy néz ki mint én fiúban ami elég érdekes, de tényleg nagyon hasonlítunk. Az arcformánk, az orrunk, a szemeink.

Olyan furcsa dolognak tartom az élettől hogy így random egymásba futottunk, hogy lassan elkezdek hinni az ilyen ikerláng/invisible string theory dolgokban.



márc. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Holnap meg kiderül, hogy rád vár a híres nigériai herceg mesés vagyona...
márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1/1 komolyan kérdeztem, ha csak rosszindulatú hozzáfűznivalód van nem muszáj ideírni
márc. 2. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Ez egy nyilvános oldal, nem vagy abban a helyzetben, hogy megszabd, ki mit ír ide.
márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan társkereső oldal ami az alapján ajánl neked partnert hogy mennyire hasonlít az arcotok.


A férjem és az én arcom nagyon hasonló. Érdekes de van ilyen. :) mikor ismerkedtünk mindenki kiemelte jéé nagyon hasonlóak vagytok. Nem nem vagyunk testvérek sem rokonok még mielőtt valaki ezt mondaná. 😂

márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4/5 köszi hogy ezt elküldted:)

Milyen érdekes, tényleg ha megnézi az ember a párokat a legtöbbjük arca hasonlít!

A szüleim is nagyon hasonlítottak arcra sokszor megkérdeztél tesók e , persze nem:D De mégis nagyon hasonlítottak lehet tényleg önmagunk keressük másokban?

márc. 3. 11:18
 7/7 A kérdező kommentje:

5/6

Azta erről a társkeresőről sem hallottam még.

De tényleg érdekes:) Egymásnak teremtettek titeket

márc. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!