Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legyen második esély? 20/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen második esély? 20/f

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, szeptember óta nagyon közel kerültünk egymáshoz. Egy hónapja körül elmondtam neki az érzéseimet, de neki alakulóban volt egy tinder randi(később megtudtam, hogy mindössze 3 napja beszéltek azelőtt, hogy bevallottam volna neki, hogy mit is érzek iránta, ez nagyon rosszul esett), megbeszéltük, hogy most nem lesz köztünk semmi, maradunk barátok. Másfél hete találkoztak először a tinderes fiúval élőben, de elmondta, hogy nagyon nem az az ember akinek adta magát, ezért nem lett folytatás. Ma ültünk egy padon a parkban, átölelt és fejét a vállamra tette, majd megkérdezte, hogy még szeretnék-e többet, mint barátság. A válaszom az volt, hogy egyet alszok rá, mivel nekem nagyon rosszul esett, amikor választani kellett, hogy én vagy egy majdnem idegen ember és ő az utóbbit választotta. Mondta, hogy hiba volt és nem szerette volna elrontani a barátságunkat. Tényleg nem tudom, hogy mi legyen, nem akarok egy b opció lenni, akit kidobnak, ha jön egy jobb lehetőség. Amúgy egy kedves, kicsit félénk és visszahúzódó lány.
márc. 11. 13:49
 1/4 anonim válasza:
64%
Többet szóba sem állnék vele.
márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Majd randizik más fickókkal is a hátad mögött
márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
Már volt egy megbeszélt randija, amikor te - akire eddig csak haverként tekintett - lerohantad. Mostanra átgondolta és kezdeményezett nálad. De végül is ellökheted a büszkeséged miatt, mindenki joga van úgy elrontania az életét, ahogy akarja.
márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 nappal kesobb erkeztel, es meg te reklamalsz. En meg pont azt becsulnem benne, hogy nem csinal segget a szajabol, ha valakivel mar elkezdodott valami, akkor tisztesseges maradt es nem vagta haptaba magat, mert meltoztattal ramozdulni. Nem vagyunk egyformak. Tegyel egy szivesseget neki, mond meg, hogy nem tudod lenyelni ezt a bekat. O jobbat erdemel egy onerzetes pocsnel.
márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!