Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan indult a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indult a kapcsolat közöttetek? Elején volt rózsaszín köd? Időt adtatok egymásnak és jött a szerelem? Szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincsenek kőbe vésett szabályok. Kíváncsi volnék, hogy kinek hogy alakult.

márc. 12. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerelem első látásra. Villámcsapás-mennydörgés, "Ő AZ IGAZI" érzés. Rózsaszín köd, ami már tart 10 éve :D Azonnal egymásra hangolódtunk, azonnal minden klappolt, semmit se kellett "kivárni" vagy "megküzdeni érte", hanem csak úgy jó volt, működött, egyszerűen, természetesen, magától. Most, hogy vannak már gyerekek, most kell egy kicsit tudatosabban odafigyelni, hogy egymással is tudjunk foglalkozni, időt tölteni, mert a munka-gyerekek-háztartás kombóban eléggé könnyű elveszni, de azon kívül, hogy időt szánunk magunkra, más "energiabefektetést" nem igényel a dolog még mindig.
márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Idő volt, hogy kialakuljon a szerelem, de azonnal megvolt a vonzalom és az az érzés, hogy ebből szerelem lehet.

Mikor először megláttam arra gondoltam, hogy egy nap lehet ő lesz a férjem.

Aztán pár hónap felszínes ismerettség után elkezdtünk randizgatni. Nagyon intenzív volt, pláne hogy mindkettőnknek első kapcsolat. Elég gördülékenyen ment, magy most is. Mi csak 2 éve vagyunk együtt, de jól ment eddig minden pl az összeköltözéssel sem volt semmi nehézség. Élvezek energiát belefektetni a kapcsolatunkba, ami kölcsönös.

márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk lassan alakultak az érzelmek, rózsaszín köd nem volt, pontosan olyannak láttam, amilyen volt, így nem volt sem rózsaszín köd elmúlás, sem kiábrándulás. Szerelmes vagyok és boldog. Párom ugyanígy van vele. 3 éve vagyunk együtt, 2,5 éve együtt élünk.


25N

márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemi bálon találkoztunk. Náluk rendezték. Felkértem táncra, mással nem is táncoltam. Mindkettőnknek első kapcsolata alakult ki. Három év múlva, a diplomaosztás után, összeházasodtunk. Ennek már a nyáron lesz 59 éve.
márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nem akartam Tőle semmit :D


23 voltam, 2 éve túl voltam egy toxikus kapcsolaton. Nem akartam senkit, tök elvoltam egyedül.


Barátnőm csesztetett folyamat, keressek valakit, egyedül fogok meghalni, macskás néni leszek, stb...

Beregisztrált a nevembe egy társkeresőre a tudtom nélkül.

Elkezdett beszélgetni egy sráccal, majd leszervezett nekem egy randit. Mikor már mentem a találkozóra, akkor közölte nem vele fogok kávézni, hanem valaki mással. El se akartam menni.

Megvolt a kávézás, se külsöre se belsőre nem fogott meg. Nem akartam folytatást. De addig addig irogatott facebookon, belementem egy 2.randiba.

Na, hát ott sem nyerte el a szívem teljesen. Még akkor is úgy voltam, hogy köszi, elég.

De addig addig erősködött, valami meg csak volt benne, egy 3.randin elhatároztuk, megpróbáljuk.

Kb 2-3 hét múlva kezdtem el azt érezni, hogy szeretem. (addig 2 naponta találkoztunk).


Aztán 1 hónap után összeköltöztünk :D

Ma már 7,5 éve együtt vagyunk, a férjem, 2 gyerekem apja.


31N

márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Középkorúak vagyunk. Nem volt rózsaszín köd meg villámcsapás de kémia volt köztünk. Részemről gyorsabban nála lassabban alakultak az érzelmek, mivel 2x nagyot csalódott és nem merte beleélni magát a kapcsolatba. 3,5 éve együtt, és már nem is tudjuk elképzelni egymás nélkül!
márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem volt soha rózsaszín köd, még azt is megkockáztatom, hogy igazi szerelem se. Munkakapcsolatból lett barátság extrákkal és utána összeköltöztünk. A személyiségünk nagyon jól passzol egymáshoz, szinte soha nem veszekszünk, nagyon jól kiegészítjük egymást. A szex a kezdetekben jól működött, most már csak döcög, de ez mással is így van ennyi év után.
márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Nem tudom ki és miért pontoz le embereket, de zöld pipát adtam mindenkinek.
márc. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!