Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, Lana Del Rey bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Lana Del Rey bejön nektek?

Figyelt kérdés

márc. 22. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem az esetem
márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon elhízott. Szép arcú nő volt régen.
márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
64%
Nekem régen is tetszett, de valahogy így a plussz kilókkal sokkal-sokkal jobban bejön nekem :D illetve az se utolsó,hogy nagyon jó énekes, és dalszerző 29/f
márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

2012-ben igen, ma nem igazán. Ez van. No longer young & beautiful :(


[link]

márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Már nem
márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem rossz, de hanyatt nem esek tőle
márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Régen szerelmes voltam belé, manapság már nem, írjátok be a google képekhez, hogy Lana Del Rey 2023 és láthatjátok, hogy elhízott. Selena Gomezzel is ez történt, régen gyönyörű volt, manapság az elhízása miatt nagyon sok zsír telepedett az arcára, így sem ronda, de már nem olyan szép.
márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Max 6/10
márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Selena Gomezzel nem az a baj, hogy elhízott, hanem úgy néz ki az arca, mint valami AI-generált karikatúra a sok botoxtól. 10 év múlva úgy fog kinézni, ahogy Madonna. Sokkal szomorúbb ez, mintha valaki méltósággal viseli az idő múlását.


[link]

márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Nő vagyok…de én régen az egyik legszebb nőnek tartottam. Nagyon csúnyán elhízott :(
márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!