Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy átlagos csávó akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos csávó akit a csajok leszarnak mivel tud előrukkolni a luxusautón kívül amitől HIRTELEN vonzóvá válik?

Figyelt kérdés

márc. 23. 11:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%

Pl.motor?

Ha tudsz vezetni pl.tanulod a trükköket forgásokat crossozol a haverokkal


Vagy foci.


Akiknek ugy van élete haverjai hobbijai amik összekötik őket mászkalnak mindenhova sztem egyikse el magányosként

márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos legyen bunkó... mást nem tudok mondani. Edzés ezerrel...
márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%
ha tudsz venni luxusautót, akkor a többit csak kitudod találni
márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nagyon erősnek kell lenned! Ha pénz, ha hatalom, ha külső, mindegy is! :)
márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Legyél érdekes. Jó duma, humor férfias kisugárzás. Ezek nem kerülnek pénzbe.
márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ma 11:47... azért sok férfinek ez sok sok százezer forintnyi terápia után fog menni... :D
márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Itt a penzt leszarjak a lanyok. Meg a milliardosoknak se voltak lany baratnojuk tobbsegeben. Itt nincs szerelem csak az iranyitasert megy a harc.
márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ma 12:13, ezt ki tudod fejteni? Sajnos úgy érzem én is, hogy a külső az ADUÁSZ!!! :(
márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Akiknek ugy van élete haverjai hobbijai amik összekötik őket mászkalnak mindenhova sztem egyikse el magányosként"


Igen, ez szerintem is sokat dobhat, de vonzerő nélkül bejárhatja Tolnát-Baranyát, ezért egymagában kevés. Az a fura, hogy kondiban is elég gyökér szingli arcok vannak rossz szociális készséggel, ezért csak a kondi is mintha nem lenne elég. Én láttam nem egy olyan bunkót, akit utána pont hogy nem hívtak egy házibuliba sem miután az volt. Úgy látom ez a "személyiséggel, kedvességgel, humorral, intelligenciával csajozás" egy örökzöld kamu, hisz a csajok totál ostoba, agresszív bunkókat is imádnak ha azok jól néznek ki, meg csendes szépfiúkat nulla kommunikációs készséggel.

márc. 23. 12:38
 10/33 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én is férfi vagyok, aki egyetért ezzel, amit írtál. Úgy látom, nem elhanyagolható a szerencse faktor...
márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!