Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Tavaly Júniusban elkezdtünk beszélgetni egy lánnyal(ő irt Rám) rá egy hétre találkoztunk is, utána amikor tudtunk találkoztunk. Szerelem is lett a vége, mindig csak azt mondta soha senki nem váltott belőle ki ilyen érzelmet,mint Én. Ha valamin össze kaptunk másnap rakta fel a szerelmes idézeteket stb.. Amikor felrakta magát insta storyba ha irt Neki másik pasi egyből küldte meg azt is elküldte,hogy lekoptatta. De ugye Én azért féltékeny voltam, meg ha el is küldte. Úgy voltam vele akkor minek rakja fel magát storyba. Emiatt kicsit megromlott a kapcsolatunk, találkoztunk meg párszor,de nem volt ugyanolyan,mint eddig. Volt,hogy darabig nem beszéltünk, volt,hogy Ő keresett,volt hogy Én Őt. Utoljára Én kerestem beszéltünk egy napot este elköszönt majd beszélünk jó ejt. Azóta nem írt. Én írtam Neki múlt heten, válaszolt. De csak akkor ha írtam Neki, felőlem abszolút nem érdeklődött pedig előtte egy nap5* megkérdezte hogy vagyok,napom hogy tellik. Azóta is,ha írtam válaszolt arra,de annyi. Pár napja vártam írjon,nem irt. Írtam Neki vártam erre annyi választ kaptam, mert most azt a korszakját éli,hogy nem érdekli semmi, ami jól esik azt csinálja. Nem akarom elhinni,hogy így elmúlt Neki. Szerelmet nem csak írta,hanem tényleg láttam Rajt,hogy szeret ahogy Ő Rám nézett,viselkedése akkor mikor Velem volt az a boldogság a szemébe soha senkinél nem láttam ezt..

márc. 23. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,még annyi,ha felhívom úgy beszél,mintha oké minden, ahogy régen. Elmeséli mi történt vele mi van. De ha írok Neki akkor max egy óra múlva HA visszaír
márc. 23. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd. Túllépett rajtad. Őszintén ennek amúgy sem volt semmi értelme. Éretlen gyerekes dolgokat csinált ezzel az insta dolgokkal szándékosan hergelt téged. Engedd el és ne keresd többet.
márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek vege reszerol.
márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak tényleg furcsállom ma reggel is felhívtam be nem állt a szája elmondta mi volt vele tegnap stb, írtam neki most kb 1 órája arra nincs válasz. Pedig van mikor fent van, ahogy messengeren, ahogy Tiktokon is
márc. 23. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert komolyabbat nem akar. Havernak barátnak tart esetleg akinek szóba mesél de utána nem töri magát hogy válaszoljon. Vagy is nem vagy elég fontos neki.
márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!