Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszútávon izolációval lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon izolációval lehet élni?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, 4 hónapja költöztem el a volt feleségemtől. Időközben és talán korábban már, azt hittem, hogy beleszerettem az egyik munkatársamba. Nem tudtam feldolgozni, ő csak játszott velem, sosem gondolta komolyan. A volt felesegem ezt megtudta, mivel a beszélgetéseim megnézte egy régi gépemen.

Mindent elkuldott a kollégám férjének. Ekkor felvettem a kapcsolatot velük. Én elmondtam, hogy az érzéseim nem valodiak, így ők kibékültek, én pedig maradtam egyedül.

Jelenleg mindenkit eltoltam magam mellől, azokat is, akiknek ehhez semmi köze. Nem járok a többiekkel sehova, a munkahelyen azt tervezem csak bemegyek és kussban megcsinalom amit meg kell csinálni, majd hazajovok.


Nincsenek barátaim, a kollégákkal voltam jóban, de ezek után senki fele nem akarok nyitni.


Hosszútávon lehet így működni?


Ugy erzem bárkihez szólok ártani fog nekem.


Pszichológushoz is járok.


márc. 25. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rólad nem tudok nyilatkozni, de én nem tudnék hosszútávon izolációban élni.
márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se tudnék. Az embernek szüksége van valamiféle kapcsolatokra, hogy legalább tudjon valakihez szólni.
márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 éve abban élek és még itt vagyok.
márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdenek ki, nem basztat senki, akkor azért lehet. Olyankor bajos ez, ha te bemennél csak csendben elvégezni a munkád, de vagy a kollégáknak, vagy a felettesednek ez nem elég, és piszkálja a csőrüket, hogy te nem vagy elég közösségi, a kollégák esetleg szemétkedni is kezdenek emiatt stb.
márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így létezek, nem bízok már senkiben.

Mikor valami sikert érek el és nincs kit felhívjak, nincs kivel megosztanom olyankor egy fél napig rossz érzés, de amúgy remekül elvagyok.

márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!