Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok az első szerelmetekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok az első szerelmetekkel álmodni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul, hogy azzal a személlyel álmodok, akivel először voltunk szerelmesek. Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert ma is úgy keltem fel, hogy megint ez történt. Ha számszerűsítenem kellene, kb. 1-2 havonta egyszer álmodok vele. Általában szép, idilli dolgokat, hogy újra egymásra találunk, egymásra mosolygunk az utcán, vagy csak egyszerűen beszélgetünk. Azért tartom furcsának, mert már régóta nem figyelek rá, nem követem közösségi médián, nem turkálok utána. Viszont nem tagadom, hogy eszembe szokott jutni. És a dolog már lassan 5 évvel ezelőtt történt. Semmiképpen nem mennék vissza hozzá, egyértelmű volt, hogy nem illünk egymáshoz. Mégis olyan elemi erővel voltam szerelmes belé (előtte másba soha), hogy olyan erősen beleégett az agyamba az az élmény, hogy a mai napig küszködök néha a túllépéssel. Másnak is van hasonló tapasztalata az első szerelemmel kapcsolatban? Előbb-utóbb elmúlik, vagy az ember cipeli magával örökké? 27f

márc. 26. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelem, első kudarc megmarad az emberben örökre. Nem kell, hogy napi szinten eszedbe jusson, vagy rosszul érezd magad, sajnáld, hogy vége egyáltalán, de akkor is ott csücsül elraktározva mélyen legbelül a tudatalattidba. Teljesen normális, egyfajta "tüske" amivel élned kell az életed.

Nekem is van olyan személy az életemben, akibe mégcsak szerelmes se voltam, nem is voltunk együtt és mégis olykor álmodok vele, mert a "mi lett volna ha" az elmémben ott van. Holott semmilyen érzések nem kötnek hozzá, sőt ha emlékszem arra, hogy álmodtam vele rám jön a mosolygás, nevetés, hogy már megint játszik velem a pszichém. Nem kell ennek nagy figyelmet fordítani. Természetes jelenség.

márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Azóta már jopar minden történt velem hogy ne az első pasival legyen csak tele az agyam hogy még álmomban is csak őt lássam.


Nem álmodom vele mert nem is gondolok rá. Szép volt jó volt de itt sincs. Köd van utána.

márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sosem álmodtam vele. Ahogy a többi exemmel sem szoktam
márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha. Egyikkel se. Arcukra is csak nagyon halványan emlékszem.
márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az elsővel nem, de az utolsóval igen- 3 év után is álmodok vele
márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én 25 év után is. Én is kb 1-2 havonta álmodom vele, és mindig jót.. Pedig férjnél vagyok 😕
márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem normális, ha vele tanultál meg szeretni.
márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!