Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradhat a barátság, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradhat a barátság, ha a másik szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy kollégámmal nagyon jóban lettünk, sokat beszélgetünk, a munkahelyen is és online is. Úgy látom, ő lassan belém szeretett. Mindketten családosok vagyunk, nyilván egyikünk sem akarja otthagyni a párját. Menthető a barátság vajon?
márc. 29. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. A legjobb.
márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ideig, óráig még lehet tartani a látszatot.
márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Egyértelműen nem mert a másik szenved.
márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as: én is úgy látom hogy szenved. De nem is akarja hogy kevesebbet találkozzunk. Mintha inkább györtődne mint hogy egyáltalán ne legyen kontaktus. Nekem kellene offolnom teljesen? Az is nehéz mert tényleg jóban vagyunk, sajnálnám ha elveszíteném a barátságát.
márc. 29. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked kéne, mert nem lát tisztán. Ne használd ki az érzéseit és a családokat se tedd tönkre miatta. Annyit nem ér egy "barátság".
márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt köztetek fizikai kapcsolat?Mert ha nem, akkor nincsen semmi gond.Akkor csak egy kicsit távolodj tőle fokozatosan.Ha volt fizikai kapcsolat, az bonyolultabb...
márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha egyikőtök sem akarja ott hagyni a családját, részedről nincsenek érzelmek és nem hitegeted, szerintem mradhattok barátok, át tud ez alakulni. Ha nem vonzódsz hozzá semennyire, és nincs benned egy csepp aggodalom sem azzal kapcsolatban, hogy később esetleg többet éreznél, akarnál valamit, vagy ha problémák lennének otthon, felé fordulnál, továbbá mindketten értelmes felnőttek vagytok, akkor szerintem nem érdemes megszakítani a barátságot.


Ezt neki kell fejben helyre tennie. Én is így voltam ezzel, nagyon jóban lettem egy nős kollégámmal, beleszerettem, elhagytam a páromat, de nem reménykedtem, hogy ezt ő is megteszi, mert nem hitegetett,pontosan tudom, hogy imádja a feleségét. Nyilván számára is egyértelmű, hogy vannak érzéseim, de túl tud ezen lépni, és én ezért nagyon hálás vagyok. Tudom, hogy helyre fogom tudni rakni ezt az egészet fejben, és akkor jó lesz, hogy nem veszítettem el ezért egy nagyon jó barátot.

márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezzel utolsó az a baj, hogy nem mindenki te és a nős barátod. Lehet, hogy a szóban forgó férfi félre fogja érteni a viselkedését- valójában biztos - és be fog nála próbálkozni, akár hibáztatni fogja őt, hogy hülyíti holott sehol semmi.

Meg kellene szakítani ezt a "barátságot" mindannyiuk érdekében!

márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as,szerintem a kérdező ismeri legjobban a saját helyzetét. Jó, ha több szempontot, történetet lát, ezáltal át tudja gondolni például, hogy arra lát-e nagyobb esélyt, hogy bepróbálkozik nála a kolléga, vagy arra, hogy ezt fogják tudni normálisan kezelni. Ahogy nem mindenki az én nős kollégám, úgy nem is mindenki fog bepróbálkozni ilyen helyzetben. Tudom, hogy nem ez a jellemző, de azért vannak értelmes, okos nők és férfiak is még a világon.
márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyen igazad.
márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!