Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket miért csinálja egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket miért csinálja egy nő?

Figyelt kérdés

Van egy 26 éves nő, párkapcsolatban él, NEM akarok tőle semmit, nem is vagyunk 1 szinten semmilyen szempontból. Csak 1 munkahelyen dolgozunk.


Reggel mikor melóba jön, ha esetleg picit messzebb vagyok mondjuk a jobb oldalán, akkor konkrétan elfordítja a fejét balra és vizslatja a konkrétan fehér falat, lentről felfelé, csak rám ne kelljen néznie.


Viszont az iroda ahol dolgozik ilyen elmosódott üveggel van ellátva, azt viszont látom, hogy ha az iroda előtt vagyok (nem közvetlenül előtte, elég hosszú "folyosó") akkor viszont néz az üvegen keresztül, követi a mozgásomat.


Ha esetleg összefutunk, akkor látom hogy mikor elmegy mellettem vagy "elhagy", akkor nem hátranéz, de kinéz oldalra, mintha azt nézné, hogy nézem-e.


Illetve mikor egymással szemben vagyunk, mintha stresszelne, sokszor nagy levegőket vesz, de inkább tűnik úgy mint akinek sok a dolga, mintsem olyannak akit idegesít a látványom vagy nem tudom.


Mivel egyrészt tényleg nem akarok tőle semmit, ezért nem is akarok sem ráhajtani, sem kikezdeni bárkivel munkahelyen, pláne nem úgy, hogy kapcsolatban van.


Engem inkább a pszichológiai vonzata érdekelne ennek a viselkedésnek, mert ha azt mondjátok hogy inkább idegesítem és tök egyértelmű hogy "zavarja" a jelenlétem, akkor megpróbálom kerülni, nem akarom hogy bárki azt gondolja, hogy creepy vagyok meg ilyenek.


Köszönöm a válaszokat!


ápr. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

A nőknej akkor is sértő ha le vannak sz.rva, és nincsenek nőszámba se véve, ha barátja van vagy nem is akarna semmit.

Ez csak amolyan egohiszti.

ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért nézitek egymást? Párkapcsolatban él, ne foglalkozz vele. Persze köszönni azért lehet.
ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Természetesen ha egymás mellett megyünk el akkor köszönünk egymásnak.


Engem pusztán érdekelt az effajta viselkedés oka.


Mert pl reggel ha inkább nézi a fehér falat kitekert nyakkal csak rám ne kelljen nézni, akkor elkerülöm, mert lehet zavarja a jelenlétem, azt meg természetesen nem akarom.

ápr. 9. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

"zavarja a jelenlétem"

Egy kolléga hogy zavarhatná? Mindenki megy a helyére, és végzi a dolgát.

ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos egyrészt kérdés, hogy te mennyire feltűnően szoktad bámulni, nem e azért nézi a falat, hogy észrevedd, nem akar rád nézni, nem érdekled. Mert munkahelyen mit tudsz csinálni egy kollégával aki folyton bámul de különben nem tesz semmi olyat amiért esetleg elküldenéd a francba? Valahogy tudtára kell adnod, hogy nem érdekel.

A másik lehetőség, hogy mégis akar tőled valamit vagy ha nem is akar de tetszel neki és nem tudja kezelni, zavarban van esetleg.

A harmadik, hogy valószínű mégiscsak akarsz tőle valamit ha ennyire érdekel miért teszi. Mart különben lesz@rnád, nézze a csillagokat vagy a földet, nem mindegy? De.

ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Szép csaj, nyilván tetszik. De munkahelyen sosem kezdenék ki senkivel! Nekem nem kell a dráma meg a probléma, meg tiszteletben tartom ha valaki kapcsolatban van.


Egyébként nem, kifejezetten ügyelek rá, hogy kerüljem a tekintetét, messziről néz, de akkor is inkább ignorálom.


Nyilván szemem van, bizonyos dolgokat észreveszek, nem esik jól ha valaki inkább a fehér falat bámulja csak rám ne kelljen nézni, de ez nem esne jól egy férfitól sem, mert bennem van annyi önkritika, hogy ilyenkor magamban keresem a problémát, nyilván okot adtam arra, hogy így viselkedik valaki.


Ha például azt írná itt valaki, hogy az a valószínű hogy irritálom, akkor meg tényleg megtennék mindent hogy kerüljem, franc se akarja hogy azt higgye hogy üldözöm vagy nem tudom mik járnak ilyenkor egy nő fejében, ezért született meg a kérdés is.

ápr. 9. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem inkább az a fura, hogy ez neked fura; az emberek (nemtől függetlenül) nem szokták csak úgy bámulni egymást. Te mit csinálsz ilyenkor? Ülsz és nézed?

Ha meg járkálsz, mozogsz, akkor jó hogy rád esik a tekintete, hiszen a mozgásra automatikusan felfigyelünk, megragadja a tekintetünket.


Kicsit ijesztő hogy ennyire számon tartod minden lélegzetvételét.

ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen nem kéne vele foglalkozni teljesen lényegtelen, hogy bámul téged, vagy undorodik tőled. Ha lehet rá se nézz, csak munka kapcsán állj vele szóba ha a helyzet megkívánja és kész.


Vannak olyan nők/férfiak akiknek egyébként kell az egósimogatás más férfiaktól/nőktől hiába vannak párkapcsolatban, de elég nekik a nézegetés, egy pár kedves szó és tovább nem mennének, meg persze akik képesek a végsőkig is eljutni. De jobban teszed ha nem törődsz vele egyáltalán, mert ráfizethetsz piszkosul.

ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!