Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SZINJATEK volt? Nem szerelmes

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZINJATEK volt? Nem szerelmes

Figyelt kérdés
Összejöttunk egy partin, ismerjuk egymást 15 éve. És valahogy fellángolt az egész,imádok vele lenni, úgy bánt velem mint egy hercegnővel. Virágot hozott, csokikat, kedveskedett, szereti a gyerekeimet is, én beleszerettem full. Ő 48 agglegény, én 40. Fél év után egy csodálatos mesébe illő este után, ugy csókolt ölelt, szeretkezes kozben én megmondtam neki hogy szeretlek. Ő...semmi. aztán azt mondta hogy nagyon mindennel jobban kevel de nem szerelmes. Nem tudja hogy valaha képes lesz e szeretni, hogy már gondolkodott ezen. És nem tudja tud e ilyet érezni még. Annyira mást mond Mint amit tesz. Teljesen összezavarodtam. Nem értem miért csábít, ajándékoz, nem értem. Elérte hogy nagyon szeretem és mindent meg is tett hogy azt higyjem hogy belém van zúgva fülig. Reggel eljottem mikor még aludt. Kuldott egy smst hogy akartam beszelni veled de mar nem volt lehetőségem, respektálom amit érzel és köszönök mindent. Ha barmi itt vagyok. Segitsetek most akkor szakitott? Ez az egész fél év mi volt? Hazugság?

ápr. 10. 17:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Igen az volt, engedd el
ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem színjáték hiszen megmondta őszintén, hogy kedvel, de nem szerelmes beléd és nem is tud az lenni valószínűleg senkibe. Inkább örülhetnél, hogy vége és inkább más férfival lehetsz együtt aki szeretni tudna.
ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted miért gyerektelen agglegény? Neki nem jön be a családosdi házasosdi.
ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Noren1989 ***** válasza:
ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Én nem erőltettem a gyerekeket. Ő szervezett programot. Ő akart velük lenni. Amugy már nagyok, ugyhogy nagyon sokszor voltunk csak mi 2 egyutt. Megebeszéltuk hogy együtt járunk. Összekoltozés nem lesz hisz itt lakik közel. És közös gyerek nem lesz. Én sem szeretnék mar és ő sem.
ápr. 10. 17:26
 6/32 anonim ***** válasza:
26%
Igen így szokták. Mert nem kell veled jàrni így megéri pár fagyi a kölykökkel is.
ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű, hogy ez a szöveg szakítást jelent. Beszélj vele!
ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit akarsz? Nem volt ez így jó, ami volt? Már úgysem lesz közös semmi, csak elvagyok jól egymással. Ez nem elég?
ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szakított veled. Azt hiszi, hogy neked nem elég amit ő ad. Ami mondjuk igaz.
ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De nagyon jó volt. Én azt hittem hogy szeret. Nem akartam többet. Olyan Boldog voltam még tegnap este. Azert mondtam neki az érzéseimet mert 100% azt hittem hogy ő is szeret. Ez olyan volt mint egy hidegzuhany.
ápr. 10. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!