Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik h évek óta ismersz 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik h évek óta ismersz 1 nőt elég jól tetszik is de csak akkor szerettél bele miután egyuttjartatok?

Figyelt kérdés
Tehát nem ismeretlen neked a nő szoktatok is beszélgetni már évek óta. De a szerelem csak akkor jott el a Ferfinal miután párkapcsolatban léptek?

ápr. 12. 10:53
 1/7 gergelice16 ***** válasza:

Valami indíttatás kell a kapcsolatbalépéshez is. A feleségem nekem hosszan nem tetszett, de miután egyre többet beszélgettem vele, jöttek az érzelmek is és elhívtam randira.

Ha ez nálad hiányzik, akkor ne áltasd se magadat, se őt, mert ezzel csak feleslegesen bántanád.

ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem valószínű. A szerelem egy olyan érzés ami magával ragad anélkül is, hogy hivatalosan járnál egy személlyel sőt úgyis, hogy nem is nagyon ismered még azt a személyt. Ha ez nincs jelen a kapcsolat első ismerkedős részeinél nem valószínű, hogy valahonnan feltámad a semmiből. Bár sokan szerelemnek nevezik azt is, hogy szeretnek tisztelnek egy embert és kialakult felé a kötődés. Ez nem szerelem de ettől még lehet értékes az a kapcsolat!
ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne? Ha jobban megismerted és megtetszett a személyisége nyugodtan belé lehet szeretni. De a szerelem előtt mindig fellángolás van. Majd ha akkor is szereted hogy tudod milyenek a rossz tulajdonságai és maj' meghalsz érte akkor mondhatod hogy szerelmes vagy.
ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt olyan, hogy sokáig ismerkedtem valakivel, (majdnem egy évig!) jól kijöttünk, sok minden "tetszett" benne, jól elvoltunk, de a szerelem meg a vonzalom érzése csak nem akart jönni. Aztán mégis belementem vele a kapcsolatba, úgy voltam vele, hogy hát minden más megvan, akkor majd ezek is jönni fognak. Hát, nem jöttek. Szerintem ha van egy jó alap, egy jó barátság mondjuk, azt nem érdemes kapcsolattá alakítani, hogy majd hátha akkor lesz szerelem is, csak azért, hogy legyen valakid. Az maradjon meg barátságnál. Ha valaki meg majd úgy megtetszik, hogy megvan a szikra meg a kémia, azt érezni fogod már a randizgatás periódusában is.
ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Sok embernek alakulnak ki nehezen az érzései.
ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem van a srác szexkapcsiba vagyunk vonzódnak egymáshoz de nem vagyunk szerelmesek, szem azért mert nem vagyunk kapcsolatba, ha kapcsolatba lennék az azért másabb, és ezért kérdeztem ha van vonzalom ismeritek egymást csak nem vagytok kapcsolatba, később ha kapcsolat lenne akkor jöhetne e a szerelem erzes
ápr. 12. 23:16
 7/7 gergelice16 ***** válasza:

Ha a szexre alapoztátok a kapcsolatot, onnan már nagyon nehezen lehet egészséges kapcsolatot kialakítani (Igazából még egy ilyen esetről sem hallottam, de nem akarom kizárni). Tehát hogy pontos legyek, sok ilyen kapcsolatot láttam elindulni, és ugyanennyit láttam tönkremenni. Ha egy kapcsolat nem a bizalomra és a szeretetre épül, akkor végig ott lesz a félelem, ami ellehetetleníti, hogy teljesen megnyíljanak egymásnak. Enélkül pedig nem lehet kibírni a nehéz időszakokat, mint pl. a gyereknevelést. Pontosan ezért megy tönkre annyi házasság manapság, mert az emberek rosszul alapozzák meg a kapcsolatokat, vagy csak nem hagynak időt arra, hogy megismerjék rendesen egymást. De valamiért manapság divat gyereknek lenni.

Tehát véleményem szerint ne kezdjetek ebbe bele. Már eljátszottátok az esélyeiteket.

ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!