Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen erzes megerinteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes megerinteni egy olyan not akibe szerelmesek vagytok? Akar csak a kezet

Figyelt kérdés
ápr. 14. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki, majd megtudod.
ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én soha nem gondoltam, hogy megtapasztalom azt az igazi, felhőben lebegős szerelmet, de 27 évesen találkoztam egy ilyen férfival.


Annyira durva volt köztünk a kémia hogy elmondani nem lehet. Amikor először csókolóztunk... Egymáshoz értünk. Mint amikor két elveszett darab egybeforr. Nem akarok nyálas lenni, de tényleg annál gyönyörűbb, perzselőbb dolgot életemben nem éreztem. Tényleg igaz rá minden jelenet amit bevágnak filmekben, sorozatokban, bárhol... Az ember kb lebeg.


Aztán rá 2 évre megcsalt és teherbe ejtett egy másik nőt, de az mellékes 🤣🤣

ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra felemás érzés volt. Nagyon boldog voltam, hevesen vert a szívem stb. De ugyanakkor szomorú is voltam, mert sosem lehetett köztünk semmi.:(
ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Bizsergető és lélekemelő.
ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

#2 valahogy én is így éreztem az exférjemmel. El sem akartam hinniy hogy megtörténik. Családomból mindenki azt mondta, hogy hatalmas a szerelem és külső szemmel nagyon összeillünk.

3 hónapos házasok sem voltunk, a baba 1 hónapos volt, mikor titkos viszonyba kezdett. Nem részletezném, miért és ki a hibás. Lényeg, hogy nem csak akkor kellene szeretni valakit, amikor minden rendben van, hanem akkor kell szeretni és kitartani, mikor gyűlnek a viharfelhők....

ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kerdezo a no.. nem feltetlen szerelem az de lehet belole.
ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami más nekem az a találkozás inkább, nem a csók.

Találkozunk és uralkodnom kell magamon, hogy ne bámuljam, ne akadjon össze a nyelvem ha beszélek és hitelesen hozzam azt, hogy nincs rám lenyűgöző hatással.

Aztán ha ez a kezdeti pár perces fless lemegy és visszanyerem az önkontrollom, utána már megy minden olajozottan a csók is.

ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra nyugtató érzést is ad.
ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7.fleselgess magadban .
ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!