Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan extrán molett nő,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan extrán molett nő,aki arra vágyik,hogy szeressék,elfogadják,vonzónak tartsák?

Figyelt kérdés
Kevés férfi vállalja fel,hogy vonzódik a nagyon kövér nőkhöz.Nem értem miért? Van itt ilyen hölgy,aki arra vágyik,hogy vonzónak, szépnek tartsák,rajongjanak érte,szeressék?

ápr. 20. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

En ismerek olyan pasikat akik a dagadtakat szeretik. De a hátuk mögött ugy beszélnek róluk hogy pl azt szereti hogy a nőnek reng meg csattog a teste, meg folyik rajta a háj, egy zsírosmalac az egesz. meg lisztbe kéne forgatni hogy látni lehessen a csíkot, egyszóval disznólkodás inkább az a mocskos romlott szex amit ezek imádnak akik a kövernőkre mennek.



Szóval ha en dagadt lennék pont nem kéne nekem dagadt fétises disznó.

De ezt ugye a dagadt nők nem tudják mert szmükbe mást mondanak..hát nem lennék a helyükben.

ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Sok pasinak bejönnek a kövérek, de így hogy mert az "akolszex" a fétisük meg az izgi a disznókkal.
ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

“Kevés férfi vállalja fel,hogy vonzódik a nagyon kövér nőkhöz.”


Nem kevesen vállalják fel, hanem keveseknek jön be.

ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a mollett nők is vágynak szerelemre. Tök nyilvánvaló, nem?
ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindenki vállaja fel. Általában felszednek vmi csinos nőt, akit aztán tonnásakkal csalnak. De a csinos meg kell vetíteni a család haverok tarsadalom felé.
ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Most mit kell lepontozni? Valaki szerint a férfi 90%-a a 130 kilós kockákra izgul?🤣Ki ilyen delulu?
ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Az hol szerelem aki azert kell mert hájas dagadt es csattog meg reng? Ez csak szexualis motivácio.
ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

1-es:akkor ők nem szeretik a kövér nőket,csak kihasználják.Aki szereti,tiszteli őket,az nem beszél így,hacsak nem totál primitív.

Az sem szereti őket,aki nyíltan nem meri felvállalni,mert szégyenli.

Mivel én szépnek látom őket,örömet jelent bárhol megjelenni velük.

ápr. 20. 09:49
 9/29 anonim ***** válasza:
37%
6 nem en pontoztalak le de szerintem sokan. Meg ma divat is az is hogy hatalmas kofferseggű meg sertéscombú nők vesznek fel leggingst is meg derékfelett érő rövidkabátot is. Mert senki nem botránkozik meg merthát a pasiknak bejön.
ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én biztosan nem pontozom le azokat,akiknek nem jönnek be a kövér nők. Ilyen az ízlésük.Max. azokat,akik primitív módon beszélnek róluk.
ápr. 20. 09:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!