Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem tudom hova forduljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom hova forduljak segítségért ,nem tudok rájönni magam sem ,hogy mit akarok???többi lent !!

Figyelt kérdés
Volt egy pasi az életemben akit már 8 éve ismerek és szeretem vagy mi 😓🤣16voltam mikor megismerkedtünk,4x taliztunk mindösszesen,a sztori nagyon bonyolult de csak a lényeget próbálom írni. Mindig csak egy szeletet adott magából,olyan mint a pizza... 1szeletet kapsz olykor olykor ,már éhes vagy megeheztel,de többet nem kapsz. Mindig érdekeltem szexuálisan, mindig mondta talizunk, mindig etetett a szavaival, mindig fel izgatott nekem külsőre a zsanerem, de sose akart engem mint kapcsolat de mindig adott egy szeletet magából, de sose kaptam meg őt , tudatosan csinálta hogy elérhetetlen volt de mégse mondta ki sose hogy nem lesz velem együtt de testileg vonzodunk, én 8ev alatt rengeteget bogtem érte.. Azota volt 2kapcsolatom most is van az exemnel is őt szerettem és most a páromnal is rá gondolok,vele almodok, letiltottam ne is írjunk de akkor is ő van a gondolataimban de van már 3gyerekem, sose kellenek neki így viszont jeleket mindig adott, de tényleg csak annyit amennyivel elcsábit..taszit de vonz ,mint a tűz és a víz, ellentét... mások vagyunk, de érdekel.. szexuálisan kívánom,és egy örök életen att tudnám szeretni de ö nem, és ezt tudom..de szeretem a párom de mégis ott van bennem felé a hajlam, nem bírom.. megaláztam már magam előtte 100x ,sokszor le írtam szeretem,inkább arra választ sem add.. aztán napok múlva ír,újra kedves csábít...mintha mi se tortent volna.. ahhh megőrülök,miért ilyen????

ápr. 21. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább te miért vagy ilyen? Szerintem nagyon rossz kötődési zavarod van, átestél a mánia szakaszába mert egyszerűen többre mint szex sose kellettél neki, nem is fogsz és te ezt nagyon jól tudod.


3 gyermeked van. Ne haragudj, de mikor kapsz már észbe? Mit akarsz, hogy használjon szexre aztán a párod kirakjon 3 gyerekkel? Vagy mit?


Le kéne tiltani a másik férfit, nem beszélgetni vele soha többet se online, se offline és pszichológust felkeresni mert át fog kattani, vagy tönkre fogod tenni a saját és gyermekeid életét olyan férfi miatt aki nem ígért neked soha többet mint szex. Megéri továbbra is tenni magad vele?

ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Én teljesen együttérzek veled... Az én életemben is van egy ilyen férfi. De neki párja is van, plusz sok sok lány is szerintem, én is egy voltam közülük.


Nem tudsz mit csinálni amúgy.


Én letiltottam őt augusztusban, 3 gyötrelmes év után. Azóta nem beszélünk, pedig tudom, hogy néha próbált keresni. De tudatosítottam magamban, hogy nem csinálhatom ezt magammal. Úgy gondolom tudja hol lakok, hol dolgozok, hol szoktam sokszor tartózkodni, esetleg ha személyesen megkeres akkor beszélgetek vele, de telefonon, írásban nem. Így már kicsit könnyebb, de amíg tartottuk a kapcsolatot én is a megőrülés szélén álltam... De konkrétan... Volt, hogy napokig sírtam.


De betudom annak, hogy ilyen a szerelem. Én is a falat tudnám kaparni a fájdalomtól, mert iszonyatosan oda vagyok érte, a mindenem tudna lenni, kb istenítem őt mint férfi, sok rossz ellenére is imádom. Nem tudok rá haragudni.

De!!!! Meghúztam a határt. Azóta elviselhetőbb.


Szóval csak ezt tudom javasolni. Vágj el minden kontaktot. Tudom, hogy nehéz, mint kb egy heroinistának az elvonó. De csak az első 3 hónap a borzalmas, utána már hozzá lehet szokni. Nem lesz nap, hogy ne jusson eszedbe, de semmi sem változik, ha semmi sem változik!

ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"#szeretem vagy mégse?"


Nem szereted, betegesen ragaszkodsz hozzá, te saját magad táplálod. Nem kéne vele foglalkozni. Csak ennyi.

ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megértem az első hozzá szolast, és a többit is. Igazatok van amúgy, saját magam is tudom legbelül csak lehet valami plussz velemenyekre van szükségem amik megerősítik bennem hogy álljak le. Magamat teszem tönkre, igazából igen 3gyerekem van de ott lehet részben a "bibi' hogy túl fiatalon lettem terhes.. 17evesen,most 25 vagyok azóta gyerekeket neveelek,nincs segítsegem nincsenek szülők,nincs egy jó barátnő ,nem járok sehova gyerekek végett nincs lehetőség. Viszonylag jól nézzek ki, nem ego nem onimadat csak visszajelzések férfiaktól, harom gyerek után is megmaradtam 56kilonak stb,és vonzom a férfiakat persze nyilván 90%-nak sze*re hiszen 3gyerekkel már manapság kinek kell az ember többre? Van egy szerető párom imádom de ez a gyerekorri férfi aki elrabolta. A szívem úgymond bele szerettem , és tetotol talpig tökéletesnek látom, és sose mondott Rossz szót rám, sose bantott gondolom tudatosan nyilván csak érzelmileg bántott, mert megadta a reményt csak az esélyt nem, szépen játszik velem tudja oda vagyok érte.. de ez a legrosszabb hogy sokszor keresett, sokszor adott jeleket de végül sose találkoztunk aztán többé sose tett értem semmit és ez le ír róla mindent de nem tehetek róla hogy álmaim ferfia és ki*szott nehéz elengedni... annyira fáj.. az ég világon kb. Majdnem mindenkit megkaphatnek jó így az átlag ferfiaakat tekintve de az aki nekem kéne az nem. Ez az ami megőritett éveken keresztül, és biztos H 4fal között vagyok gyereket nevelek, monoton élet semmi izgalom és vele jólesett néha flörtölni. És annyira nehéz tovább lépni,rengeteg dologról eszembe jut, almaimba is felbukkan.. és úgy se jobb ha tiltva van úgy se jobb ha nincs.. és már 8eve ennek,voltak időszakok mikor sikerult felejteni de aztán időn belül vissza jött az érzéseimbe...hihetetlen így kötődni valakihez, ennyit gondolni rá és nem tudni tovább lepni végleg..
ápr. 21. 18:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!