Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire lehet számítani, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet számítani, ha két összetört szív találkozik?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm 3 hete szakított a vőlegényével akivel együtt terveztek. Költözni akartak és gyerekeket is. Mindkettőjüknek közösek voltak a célok és egymással. 4 éve voltak együtt és fél éve a menyasszonya volt, voltak problémáik, de a férfi sokat változott, kezdett minden alakulni, de azért csak-csak előjöttek a problémák pl. költözéses dolgok amik nem voltak lehetségesek még. Sok vita volt, de ennek ellenére szerették egymást.

Szakításra rá egy hétre megismerkedett egy nála 7 évvel idősebb pasival aki egy 8 éves kapcsolatból lépett ki ő is 1-2 héttel előtte. Egyikük sem tette talán még túl magát a volt párján. Mindenhol azt lehet olvasni, hogy egy egészséges boldog kapcsolathoz túl kell lennünk az előző párunkon, meg kell gyógyulni. Mindkettőjüknek a szíve törött. Most sokat vannak együtt, velem annyira már tartja a kapcsolatot. Barátnőm már nagyon szeretne gyereket és önálló életet. Filmekben nagyon jól néz ki amikor két összetört szív egymásra talál, de a valóságban mi a helyzet?

Mennyire lehet boldog és hosszú egy ilyen kapcsolat tapasztalatok alapján? Van értelme beleugrani, vagy csak hirtelen gyógyír ez a szívünknek, és később hiányozni fog akivel terveztünk, exünk.

Barátnőm 23 éves az új férfi 30


ápr. 23. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettejüknek jólesik, hogy foglalkozik velük valaki, de ennyi.
ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A boldogság nem létezik ***** válasza:
59%

Egyikük se lenne jó donornak! Haha!


De amúgy a valóságban, az lesz, hogy összejönnek, majd megjelenik valamelyiknek az exe, aztán vissza is megy hozzá az egyik "romantikus" arc, csak mert "jajj, mégis ő az igazi".


Rosszabb esetben egymást gyilkolásszák, a múltbeli csalódások miatt.


Ui: Minden csak a filmekben és a regényekben szép, maga az élet undorító vagy nagyon jól racionálisan is megmagyarázható okokból SZAR.

ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Majd ha a valóságot leírod, és nem 2 valós, több éves hosszú kapcsolatot fogsz keverni-mind életkor, mind számok tekintetében,a kamu kérdésedben akkor majd megkapod a korrekt választ.


Addig meg találgasssanak a többiek, meg gyártsák az elméleteiket, amik oly távol állnak a valóságtól mint Makó-Jeruzsálemtől.


Sosem értettem azon embereket, akiknek egyszerűbb hazudozni, meg keverni azt a bizonyost, mint sem egyenesen odafordulni a másik emberhez, és rákérdezni tisztán, becsülettel arra amit megszeretnének tudni.


Mindig az egyenesebb, de nehezebb út visz az igazságra.


További jó előadást, és találgatást.

ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
*mind életkor, mind számok, mind események
ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nem teljesen értem a problémádat, az életkor és az események tekintetében. Hogyan, és főképp miért jutottál arra a következtetésre, hogy nem valós a történet? Esetleg magadra ismertél, vagy több ilyen történet is előfordulhat?

ápr. 23. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem irreleváns az, hogy kamu e a sztori vagy sem. Két sérült ember nem tud egészséges kapcsolatot kialakítani egymással. Amíg mindkettő le nem teszi a csomagját a válláról, addig én is úgy gondolom, hogy nem lesz kiegyensúlyozott kapcsolatuk. Nagyon sokan úgy kezdenek kapcsolatot, hogy ugrálnak egyikből a másikba. Az egyik barátnőm is pontosan ezt csinálta és folyamatosan csalódott. Nem véletlenül.
ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A valóságban az lesz, hogy valamelyiküknek előbb-utóbb eszébe jut, hogy hiányzik az exe, és vagy visszamegy hozzá vagy simán szakít. Arra jó az ilyen gyors kapcsolat, hogy addig is elvan az ember, elszexelget, van kivel dumálni, de szerelem meg kötődés nem fog kialakulni.
ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor beszéljek erről a barátnőmmel, hogy gondolja át ezt az új kapcsolatot, vagy hagyjam, hogy jól érezze magát és nézzem végig ahogy később újra csalódik a férfiakban?

Esetleg megmutassam a válaszotokat?

Kicsit magamon viselem ezt, mert hasonló helyzetben voltam én is, de én nem ilyen hamar döntöttem.

ápr. 23. 13:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Most meg dúl a love meg nagyon izgalmas, de hosszútávú dolog ebből nem szokott kikerekedni. Ez akar fel évig is eltarthat, annál azért ritkábban tart csak tovább. De ki fogja magát fújni a dolog.
ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele abba, hogy mit csinál. Ha tanácsot ker, elmondhatod erről a véleményedet, de egyébként semmi közöd az ő életéhez akkor sem, ha csak a jószándék vezérel.
ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!