Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Kapcsolat legelejen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Kapcsolat legelejen az elso csok amit adtok az nyelves?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is ezt kérdezted. Most ennyire reszketsz az első csóktól? Akkor mi lesz veled az első szexnél? Egyáltalán hány éves vagy, tini, vagy már felnőtt tiniaggyal? Ha nő vagy akkor mondhatod, hogy ne legyen az első csók nyelves, ha férfi vagy rá lehet kérdezni, hogy nyelves legyen-e.
ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nagyon adja magát. Nincs erre igen vagy nem válasz. Ahogy a helyzet és a kémia meg az egyebek diktálják. Nekem volt, akivel elsőre a puszi is elegendő volt és valahogy nem jött a többi (csók sem), volt, akivel meg az első csók heves smárolással indult.
ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Bocs, lehet, hogy én vagyok fogalomzavarban, de nekem a csók szerelmesek között mindig nyelves. Ami nem olyan, azt puszinak nevezem.
ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én spec úgy szeretem ha először nem dugja még be a nyelvét a másik (bocsi az explicit szemléltetésért😃) hanem csak az ajkával csókol meg, ami azért több mint egy sima szájrapuszi és amikor ez "megvolt" szépen fokozatosan lesz belőle nyelves. De ez egyéni preferencia.


Egyszer volt egy kalandom egy sráccal aki NAGYON jól csókolt (igaz nagyon megvolt köztünk a kémia), pont ìgy csinálta ahogy leírtam. Több volt elsőre is mint egy szájrapuszi és úgy szépen "építgette/tük fel" és úgy lett egyre inkább nyelves.


Csókolóztam olyannal is aki a fél arcom megette, na azt ne.


Egy harmadik srác meg úgy csókolt meg legelőször, hogy rögtön az egész nyelvét "bevágta", ilyen ajtóstul a házba módon. Annyira az se jött be, mert nekem nem maradt sok tér és nem tetszett, hogy ennyire hirtelen.

Najó így is túl sokat írtam, csak jó ezeket felidézni😂

ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
ha lekerul a bugyi azaz lesz.
ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!