Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek undort a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek undort a barátnőm láttán?

Figyelt kérdés

Az együttlétünk ötödik hónapjában történt ez. Szerelmes voltam belé, habár ez akkor már elmúló félben volt. Külsőre a legszebb ember volt, akit csak élőben láttam, a teste számomra a legtökéletesebb volt. Mint egy bálvány, olyan volt nekem.

Egyszer meztelenül volt, és arra eszméltem, hogy undort érzek, hogy saját magamtól e, azt nem tudom. De úgy voltam hogy mi az istent keresek itt egyáltalán. Amúgy ez úgy hangzik, mintha tárgyiasítottam volna, pedig qvára próbáltam szeretni, és szerettem is, szex közben is mindig azt néztem, hogy először ő menjen el, mert szerettem örömöt okozni neki. Én úgy értelmezem, hogy a test bűbája megtört fölöttem, a testi szerelem elmúlt, és rájöttem,hogy semmi közöm nincs ehhez az emberhez. Valakinek volt hasonló tapasztalata?



máj. 8. 15:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért kell becsmérlésbe fogni egyből, honnan ered ez az ellenségesség, válaszadók? De mit is vártam ettől az oldaltól, az egész erre a mentalitásra alapszik, hogy "majd én megmondom hogy mi a helyzet". Ez a kioktatás, arrogancia valami köpedelem.
máj. 9. 10:35
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem elmebeteg vagy. Nem sértésből mondom.
máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semmi arrogancia nincs bennem, az egyszerű tény, hogy halovány fogalmad sincs a szeretetről.
máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
trágya
máj. 10. 18:30
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen, trágya vagy, jól mondod.
máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hányadik barátnőd?
máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
fostubus vagy betojtál a kötődéstől.
máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!