Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szavunkkal fel tudjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szavunkkal fel tudjuk idegesíteni egymást, ugye nem lehetünk közömbösek egymás számára?

Figyelt kérdés

Már rég lezártuk hogy nem beszélünk, de mégis valamiért úgy veszekszünk mintha lenne egy gyerekünk és muszáj lenne tárgyalnunk miatta :D

Írok neki egy szót és idegbeteg lesz, én ugyanígy vagyok hogy egy szavával fel tud idegesíteni.

De nem akarhatom őt, nem egy világban élünk..

Vagy lehet ő is úgy van vele hogy nem akarja bevallani magának hogy akar engem?


máj. 12. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Nem akarja bevallani magának sem
Közömbösek vagyunk
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tudat alatt rühellitek egymást...
máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Két nevetséges idiótáról van szó.
máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Romanticizálod a helyzetet, tobbet latsz bele, mint kellene. Szamara kozombos vagy es bosszantod a hulyesegeiddel. A gyerekes kerdesbol meg is ertem miert.
máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En nem bosszantom o ir nekem
máj. 12. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne nőni.
máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán utáljátok egymást
máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Fuh az ilyen emberek mellől mindig hamar dobbantottam. Kell a francnak a folyamatos feszkó, nem egy roma családban nőttem fel, hogy az állandó anyázás meg kiabálás lenne nekem a norma.
máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!