Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy válasszam le a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszam le a páromat a gyerekeitol? Több lent.

Figyelt kérdés
A páromnak már több gyereke van a probléma talán az hogy lányok, vagy sokkal inkább hogy a legfiatalabb 12 éves.Nem tisztelik az apjukat, és ezzel együtt meg akarják neki szabi kivel lehet stb. Önmagába azzal hogy ha vannak gyerekei még nem lenne baj ha soha nem hallanék róluk egy árva szót sem. Valószínű én is féltekny vagyok és az én hibám is de az idióta ronda lanyai tényleg elviselhetetlenek a párom előző barátnőjét meg vertek ok nélkül az anyjuk skiozfren ezzel együtt az őszes lány is ezt az orvosok igazolták. Persze az apjuk mindig mindenbe őket védi sokáig pedig nem volt velük jóban. Én egyebkent a nő vagyok😅hogy ha eddig nem jött le.

máj. 13. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 1-es vagyok. Én sem értem miért vagyok féreg. Az apjuk szereti a lányokat, legyenek akármilyenek is. Nem a nőnek kell eltávolítania a gyerekeket. Apjuknak kell velük foglalkozni. Ha meg nem teszi meg, akkor a nőnek ott a választás, hogy leléphet. Ennyi.
máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne maradjál egy ilyen rossz kapcsolatban. Ez a lányoknak is rossz, nem tudják feldolgozni, hogy elváltak a szülők. Ha az anyjuk tényleg skizofrén, akkor gondolom,kezelik, kórházban, vagy később már otthon. Egy rendes férj kitart a beteg felesége mellett!!! Hogy a gyerekek is skizofrének lennének ezt nem hiszem, nálad csak a gyűlölet mondatja ezt. De stílusodból ítélve te sem lehetsz egy olyan valaki, aki meg tudja magát szerettetni a párja gyerekeivel.
máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!