Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra?soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra?soha nem beszéltem még vele.24/L

Figyelt kérdés

Elég volt egyszer a szemébe nézni, megláttam valamit benne,és elkezdtem valami megmagyarázhatatlan érezni,amit még előtte soha.Annyira meg akarnám ismerni,de fogalmam sincs hogy kéne.

Bár össze hozna minket a sors,mert ilyet soha nem éreztem,és megrémít.

Annyira különleges,csak rá gondolok,pedig 5 mp-ig néztem csak a szemébe (rendszeresen látom mert egy kondiba járunk,de mindig keresem a tekintetét,és sokszor össze is nézünk.)

Mit tegyek? félek a csalódástól,és nőként nem olyan egyszerű.


máj. 15. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz?
máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
energia átadás semmi más, ha ő nem igy érez akkor felesleges teperni, ha jeleket adtál és nem lépett akkor nem kölcsönös neki nem volt ilyen fergeteges mint neked..engedd el
máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy hány sorozata van még egy adott gyakorlatból. Valószínüleg megengedi hogy beszállj mellé. Kérdezd meg mióta jár oda vagy milyen felosztásban edz. Ezzel már ellehet indítani egy beszélgetést.
máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem szerelem, hanem fellángolás iránta és ha ő annak ellenére, hogy lesed, mosolyogsz rá nem megy oda hozzád beszélgetni akkor egyoldalú a dolog.
máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy barátnője/felesége van.
máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Markolj rà a tökère, mondd hogy a WADA-tol vagy dopping ellenorzes
máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
He?
máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írtam privátot.
máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!