Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képesek volnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek volnátok olyan férfival összekötni az életeteket, akinek nincsenek tervei a jövőt illetően,és megelégszik mindennel, még azzal is,ami bűn ronda? Nincs jogosítvány..nem is kell van busz,stb.. ilyen válaszok.

Figyelt kérdés
Gondolok itt lelakott házra, ami jó neki úgy ahogyan van,nem is törekszik,hogy később jobban lehessen élni, nem keres munkát, pedig jól fizető állást tudna találni a szakmájával. Nem törődik a ruházatával (nem kell divatmajomnak lenni,de ne úgy nézzen ki,mint egy csöves). Nem érdekli az udvar sem, még évek múltán is képes elnézegetni,hogy esetleg belepi a gaz. Tehát,ilyen semmivel sem törődök,vagyok,amiben vagyok típus az élet minden területén. Mi a megoldás, ha valaki ilyen emberrel lakik egy fedél alatt,kapcsolatban vannak,és a férfi el akarja majd a nőt venni feleségül egyszer?
máj. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezdjek egy ilyennel? Nyilván off.
máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyen vegetáljon egyedül.
máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amint megismertem közelebbről egy hasonló kaliberű embert, a kezdeti változásra bírni akarásom után feladtam. A természete is szörnyű volt, plusz lusta, mint a dög. Nyilván az efféle karaktereket nem párkapcsolatra teremtettèk vagy nem egy igényes nővel.
máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek szobanövénynek kellett volna születnie.
máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen a kapcsolattal se törődne meg a nővel se meg a gyerekkel se meg szamitani se lehetne rá bajban sem stb
máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy férfit számomra az tesz vonzóvá hogy vannak céljai tervei ötletei gondolatai véleménye. Hogy él, mer élni.
máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!