Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek melyik F1 pilóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik F1 pilóta tetszett eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
A kezdetektől számítva egészen napjainkig bezárólag.

máj. 20. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Biztos Robert Kubica a kopaszodó nagy fejével.
máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Egyik sem, mert mindegyik 160 cm-s törpe.
máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
2-es, nem igaz, Esteban Ocon jelenleg is F1 versenyző, 186 cm magas és jóképű (no homo), keress rá, lehet, hogy tetszene.
máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
#3 nem valószínű, hogy az elkövetkező 20 évben személyesen találkoznék vele, akkor meg minek nézegessem a fényképét? :)
máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Eddie Irvine.
máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Kimi Räikkönen szerintem elég sokaknak, de lehet, hogy inkább a stílusa, nem annyira a kinézete miatt.
máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Senna! 🤩 És ahogy már írták Irvine. Alessandro Nannini de neki sajnos hamar végetért a pályafutása. A 90-es években voltam tini, nekünk az tök értelmezhetetlen volt hogy a nálunk idősebb nők, de max huszonévesek odavoltak Mansellért, Hillért, Prostért, Bergerért, nekünk ők bácsik voltak, még Alesi is pedig őt most már elfogadhatónak találnám.

Maiakat nem követem de pl. Kimi és Leclerc okésak.

Coulthard volt az ügyeletes nőcsabász a 90-es években de mi azt se értettük, hát milyen gáz már a kockafejével - így röhögcséltünk rajta (neszed neked incel lapátáll elmélet 😀)

máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
7, mi is azon röhögtünk, hogy miért nem kocka alakú a sisakja.
máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még Jenson Button jutott eszembe, ő szerintem is jóó ☺️
máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-est adom. Mármint: hetero csávó vagyok, de ha csaj lennék, nekem Button jönne be a legjobban.
máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!