Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem?.......

Figyelt kérdés

Problémás a családom. Anyukám alkoholista. Van egy 8 éves húgom is.

Mivel anya iszik és alszik és ennyi, én csinálok a húgomnak kaját, és én viszem suliba, játszóra.

És a játszón megismerkedtem egy pasival. Ő egy nagyon szép férfi. Magas, ki van gyúrva, de közben kedves velem, szerény, nem vetít és nem tolakodó... Viszont sokkal idősebb mint én.

A húgommal egyidős kislányával van akit ő nevel, mert elvàlt.

Legjobb barinők lettek a lányok.

Nem akartak hazamenni a lányok egyik este pedig már sötét volt. A pasi meg mondta, hogy holnap fagyizás ha indulunk. Egyből ott voltak. Elkérte a számom, megadtam.

Másnap felhívott és elmentünk fagyizni, majd játszótérre. Ahol beszélgettünk. És ő nem sablon kérdéseket tett fel, hanem folyamatosan viccesen cikizett engem, udvarolt nekem, én meg nevettem ezen. És akkor a lányok előálltak azzal hogy pizsipartizni akarnak, vagyis hogy aludjunk a pasinál.

Elmentünk hozzá. Nagyon szép lakása van. Csinált vacsit, nagyon finom volt, a lányok együtt fürödtek. Majd a lányok és én a hálóban filmeztünk aludtunk. A pasi úriember volt végig.

Ő kiment és a nappaliban aludt.

Reggel csinált reggelit... Közben ahogy ettünk elmondta hogy műszempilla nélkül is milyen szép vagyok és hogy gyerekek nélkül is szívesen lenne velem együtt.... Aztán megfogott, odahúzott magához és megcsókolt. Amin egy kicsit ledöbbentem, mert annyi idős mint apa... de legalàbb annyira élveztem is.

Utána én napokig ezen agyaltam.

Aztán folyamat néztem hogy mikor van fent Messengeren.... De kB soha.

Úgyhogy annyira akartam már őt hogy ráïrtam, hogy szia.

És

Beszélgettünk, majd találkoztunk, elmentünk kajálni.

Mert tudja hogy imádok enni )

Erre direkt elvitt 1 olyan helyre ahol óriás hamburgert csinálnak. Kirendelte a legnagyobbat. Elmondta hogy ő a felét tudja megtenni. Én viszont az egészet megettem haha.

Utána a kocsiban megcsókolt.

Aztán

felmentünk hozzá és szerelmeskedtünk.... Nagyon jó volt.

Aztán reggel én tiszta cink fejjel le akartam lépni..

Erre azt mondta hogy sehova se mész. Itt maradsz....aztán átölelt és aludtunk.

Én viszont sose éreztem még ilyet. Hogy annyira akarom őt, hogy rendesen kín amikor nincs velem. Elmondtam ezt neki,azt hogy szeretem őt.

Ő viszont annyit mondott erre hogy nyugodjak meg, szeret velem lenni, és egész nap rám gondol. És hogy ezt ami most van semmi sem rombolhatja le.


máj. 22. 20:11
 1/9 Laylah ***** válasza:
60%
Ez mind szép és tök jó, de mi a kérdés? :)
máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"És boldogan éltek míg a faszi fel nem dobta a talpát!"
máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Alig ismered és már ágyba vitt. Elhalmozott azzal amire vevő vagy, látja rajtad mennyire csillog a szemed egy kis törődésre és addig fog testiségre használni míg meg nem un. Aztán dobni fog. Remélem azért annyi eszed van, hogy óvszert használtok.
máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

"Elmondtam ezt neki,azt hogy szeretem őt.


Ő viszont annyit mondott erre hogy nyugodjak meg, szeret velem lenni..."


Ja... Jó leszel szexre hiszen friss pipi vagy és nagyon-nagyon könnyen befolyásolható. Persze a társaságod is jót tesz a vén csókának, olyan egósimogatást és faroksimogatást kap tőled, hogy örül neki mint a majom a farkának. Majd rájössz idővel. Ha nem zavar, hogy manipulál akkor jó, de vigyázz mert szinte biztos, hogy a fiúkra féltékeny lesz és szívni fogsz mellette nemcsak a ráncos farkát. 🤣🤣🤣

máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha van egy 8 éves húgod, max 18 körül lehetsz. Komolyan apad korabeli férfit akarsz?
máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak etet téged, te viszont sajnos tényleg beleszerettél!
máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért etetne, vagy hazudna nekem? Csak azért mert fiatal vagyok? Szerintem meg tök normális. Ma is taliztunk, voltunk együtt edzeni, mert ő is kondizik, aztán csinált vacsit, most meg összebújva filmezünk. Ebben mi a manipuláció? Én akarom ezt. Vele lenni.
máj. 23. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép mese. Elmész a hugoddal egy ismeretlenhez aludni. Mert az anyák csak így elengedik a gyerekeiket ismeretlenekhez éjszakára.

Egyre alacsonyabb a kamukérdések színvonala.

máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*játszótéren összeszedett ismeretlenekhez éjszakára
máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!