Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szoktatok mélyebb beszélgetéseket tartani a párotokkal?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran van rá igényetek? Együtt éltek vagy külön? Mióta vagytok együtt?
máj. 24. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor vmi eltér a megszokottól. Vagy engem zavar. En akkor nyitok ilyesmi témákat. Nem idő függvénye, hanem helyzet függvénye. Volt olyan exem aki viszont semmit nem mondott el soha ha benne kérdések vannak, hanem mindig akkor állt belém ha én meg akartam volna beszélni vmit ami bennem van. Olyankor soha nem érdekelte semmi hanem rázendített a saját nyavajáira. Nem győztem rászolni hogy miért nem mondtad akkor, minek most kell felhozni mikor en akarok vmiről beszélni, meg minek terel el, duguljon már el és arrol legyen szó amiről én kezdeményeztem a beszélgetést!

Vele sok bajom volt úgy kivágtam mint macskát sz.rni azóta is hányingerem van töle.

De szóval a normális másik párom szintén olyan mint én, amikor van benne vmi nyomasztja, vagy épp olyan a helyzet szitu ami felvet benne dolgokat, akkor megbeszéli velem és nem később támad engem vele hátba.


Amúgy akivel kapcsolatban vagyok azzal együtt élek. Én kinőttem már a diákkorbol hogy heti egy tali edzés/suli után, meg ilyenek.

máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor kedvünk van hozzá.
máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok. visszatérve a diákkoromos pasijaimra azokkal is ugyanúgy volt hogy akkor beszélünk meg dolgokat amikor az felvetödik. Ez fuggetlen attol hogy vki egyutt él vagy nem.
máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem jutott eszembe hogy szàmoljam. Tényleg nem tudom. Együtt élünk, 14 éve vagyunk együtt.
máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha
máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!