Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szeretik az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rékcsi kérdése:

A fiúk szeretik az olyan lányokat akik szeretnek sportot nézni, elmenni egy meccsre, szeretnek biciklizni, nem olyan szarokat szeretnek mint biber hanem inkább a rock zene vonzza őket?

Figyelt kérdés
Vagy a fiúk csak a plázacicákat szeretik?

2012. ápr. 7. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az ilyen lányok :)
2012. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

sportot nagyon ritkán nézek max 1-1 Bl döntő ennyi....Rock zenét nem hallgatok....


A bicikli az 5-öst érdemel! :)


DE! amúgy nem lenne gondom egy ilyen lánnyal...

2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a plázacicákat. Az első kérdésben szereplő tulajdonságokat pedig díjazom/zuk mi, férfiak.
2012. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*tevékenységeket
2012. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2012. ápr. 7. 17:08
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy 15 éves vagyok
2012. ápr. 7. 17:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért szerinted aki nem néz sportot, nem hallgat rockot az plázacica??? Nem hiszem, hogy ezek határoznák meg.. Justin biberen és rockon kívül pedig más zene is létezik, azonkívül vannak olyanok akik nem nézni szeretik a sportot, hanem csinálni! Rékcsi butcsi...
2012. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak leírtam magamról pár dolgot és érdekelt hogy ez tetszik e a fiúknak

amúgy kitűnő tanuló vagyok és egy nagyon jó gimibe fogok jövőre menni nem vagyok buta

egyébként ha mindent leírnék és nem csak nagy vonalakban fogalmaznám meg a kérdésemet akkor írhatnék akár 10 oldalt is

de ha ennyire kötekedő vagy akkor: szeretek olvasni, imádom a természetet és sportolni is szeretek mert mint ahogy írtam biciklizek

2012. ápr. 7. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem őket :)
2012. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos önbizalom növelésre ne ezt az oldalt használd. Igen bejönnek az ilyen csajok.


Mostanában a "plázacica" kifejezés azokat a csajokat illeti akiket irigyel a többi csaj.

2012. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!