Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi nem jó a duci csajokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem jó a duci csajokban?

Figyelt kérdés
Nem a 12 kilósokra vonatkozik persze, hanem a 65-75 kilósokban.

2012. ápr. 8. 23:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a túlsúly nem is annyira esztétikai, hanem egészségügyi probléma. Természetesen itt nem az 5-6 kiló feleslegre gondolok, hanem a 20-25 kilóra.

Csak néhányat sorolnék fel:


- megnő az esélye a szív-és érrendszeri betegségeknek (magas vérnyomás->infarktus, agyvérzés, trombózis, vérrögök)


- az elhízott embereknél jóval nagyobb eséllyel alakul ki a II. típusú diabétesz


- az ízületek komoly terhelésnek vannak kitéve, tönkremennek, a mozgás fájdalmas lesz, így az illető még tovább hízhat


- megnő a daganatképződés esélye


- mivel a zsír megköti a női nemi hormont, az ösztrogént, ezért a férfiaknál a hormonszintet női irányba tolja, ami egy idő után merevedési problémákhoz vezethet


- nőknél is nagy a veszély. A közhiedelemmel ellentétben a molett nők nem esnek könnyebben teherbe! Menstruációs zavarok léphetnek fel, myomák képződhetnek a méhtestben, nehéz lesz a teherbeesés, a terhesség során felléphet magas vérnyomás, túlzott vizesedés, toxémia. A szülés idő előtt megindulhat, a gyermek koraszülött lehet.


Én is voltam kövér, 18 évesen a 174 centimhez 86 kiló voltam. Bár ez nem annyira vészes túlsúly volt, mégis éreztem, hogy egészségileg nem okés valami. Elkezdtem ésszerűbben táplálkozni, lement 22 kiló. Azóta nemcsak a közérzetem jobb, hanem az önbizalmam is megnőtt.


27/L

2012. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Mi nem jó a duci csajokban?

Nem a 12 kilósokra vonatkozik persze, hanem a 65-75 kilósokban."


Még jó, hogy egy 12 kilós kisgyereknek nem a súlya érdekli... Mert a 12 kilósok valószínű gyermekek. A kisnövésűek is többek. Normál esetben.

Kinek mi a duci... 65-75 kilóhoz mekkora a magasság ugye?


2012-ben már divat volt az anorexia és a bulimia. Ez mélyen elszomorít.

máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!