Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne barátkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne barátként tekintsen rám?

Figyelt kérdés

már 1x elmentünk kosarazni (többen) akk megsem szólalt, de mindennap látom szinte amikor focizik. elhívnám kettesben,De nem merem elhivni mert szerintem csak haverként tekint rám, félek h koppanok, és akkor még a barátságnak is annyi. am olyanokra gondoltam h pl hogy beszéljek vele hogy leessen neki.. vagy valami ,nemtom, bármi tanács jól jön:S

15/L



2012. ápr. 11. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik,akkor jelezz neki,érintsd meg többször is,hátát,vállát, esetleg haját,finoman.;)
2012. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ajánld fel neki ,hogy megdughat ha jártok utána :)
2012. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első: de hogyan ha csak focin látom, de nemszoktam odamenni hozzájuk mert a többieket nem nagyon ismerem meg nemis nagyon bírom. meg a sráccal sem tudok dumálni mert tök csendes,fb-n meg csomót beszél:S
2012. ápr. 11. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a puncid.....:)
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat pls..
2012. ápr. 11. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem veszíthetsz. Ha nem beszél, nem szóltok élőben egymáshoz, akkor ez alapból nem barátság.
2012. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az áhított fiúval már csókolóztam is és ölelkeztünk az ágyikómba. :D És mégis csak barátként tekint rám, fura nem? XD
2012. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érintsd meg néhányszor (nem félreérteni!), ejts el célzásokat, beszélgess vele sokat.
2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!