Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok. Most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Most mi van?

Figyelt kérdés
Először is nem szeretném, ha idióta válaszokat adnátok. És nem érdekel, hogy "még túl kicsi vagyok, meg hogy babáznom kéne, ami végül is nem igaz, mert arról 8 évesen leszoktam" Szóval én egy 13 (mindjárt 14) éves lány vagyok, bika csillagjeggyel. Október környékén elkezdtem gyanakodni, hogy az egyik évfolyamtársamnak tetszem. Ez azóta is tart. Ő 15 éves halak, csillagjegyű. Először állandóan csak bámult és csak úgy piszkált, hogy nem igazán bántott meg. Most már egyáltalán nem piszkál, csak a barátnőimet. Egyszer úgy 3 hete megkérdezte, hogy tudom-e az angolt. Mondtam hogy, igen, erre elkezdi hogy ő majd mellém ül mert majd puskázik rólam. Ebből viszont semmi se lett mert csoporttársam egy kicsit...hogy is mondjam..köcsög? És végül is kitúrt a helyemről és ült mellé. De mostanában nagyon tanácstalan vagyok: egyik nap folyamatosan bámul, stb., másnap pedig rám se hederít. És az a legrosszabb az egészben, hogy teljesen belezúgtam. Néha találkozik a tekintetünk, és akkor ő teljesen "megdermed" és csak néz..utána elnézek/elnéz. Mit tehetnék, hogy "teszteljem rajta" hogy most komolyan úgy érez? Mert én végül is teljesen úgy érzem hogy igenis tetszem neki..egyik nap..utána pedig rám se néz, van amikor a közelembe se jön. Azt szeretném, hogy ha tényleg szeret/tetszem neki, akkor ő jöjjön oda hozzám, hogy elhívjon, szerelmet valljon vagy akármi. És ez azért van, mert attól félek, hogy mégse tetszem neki, mégse szeret, és mindenkinek elmondja hogy elmondtam neki az érzéseim. Tudom, hülyeség, meg hogy köcsög ha ilyet tesz, de akkor is. Tippek?

2012. ápr. 13. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
én nem olvastam el végig, de ki nem szarja le hogy milyen jegyű vagy? gondolom valami "tiniszerelemről" van szó
2012. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak úgy kiírom:'D és különben is..kit érdekel hogy ez tiniszerelem vagy nem?:D
2012. ápr. 13. 15:00
 3/6 anonim válasza:
79%
Hívd el egy csendes helyre beszélgessetek el komolyan... és mond el neki azt h tetszik neked és ha szemezni szokott veled akkor szerintem van esélyed :) Sok sikert :)
2012. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt szeretném, de nem tudom hogy hogy lehetne..barátnőmmel már olyan gondolataink voltak, hogy betereljük őt az egyik terembe, és valami miatt én is ott leszek és ránk zárja az ajtót..de ez meg beteges.:o de azért köszi:)
2012. ápr. 13. 15:03
 5/6 anonim válasza:
Ha bátortalan vagy akkor kérd meg a barátnőd h beszéljen meg a fiúval neked egy találkát pl:suli után. remélem tudtam segiteni :)
2012. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez tök jó ötlet!:D köszi, majd megbeszélem:)
2012. ápr. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!