Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bejönnek nektek a kislányos alkatú, vékony csajok?

Figyelt kérdés

Itt most olyanokra gondolok akik tényleg kislányosak, magyarán mellük se nagyon van... ne képzeljetek kozzájuk óriási ditkókat XD Max. a fenekük az ami esetleg bagyobb....

KORT IS KÉREK, Köszi



2012. ápr. 17. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Alapból nem szeretem a nagy melleket. Igen, bejön, de attól is függ, mennyire olyan. Azért nem pedomacizunk... 21F
2012. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
NEM 28
2012. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Azért mell legyen... anélkül nekem egy nő nem több egy deszkánál.
2012. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát azért ne úgy képzeljétek el mintha fiú lenne XD annyira nem lapos lányokra céloztam....ja és 20 év körüliekre gondolok nem 15
2012. ápr. 17. 21:25
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Na akkor fussunk neki!

Srácok-> mégis melyik korosztályt célzod meg ezzel? Ha 13 vagy, nyilván nem egy 30 éves véleményére lesz szükséged..


Itt most olyanokra gondolok akik tényleg kislányosak, magyarán mellük se nagyon van... ne képzeljetek kozzájuk óriási ditkókat XD Max. a fenekük az ami esetleg bagyobb....

KORT IS KÉREK, Köszi-> mennyi idős vagy? ha még éppen, hogy csak 15, nincs semmi gáz. Még fejlődni fogsz.

2012. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem bejönnek, a kedvenc típusom!
2012. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
itt most nem én vagyok a lényeg....nem rólam szól...csak érdekel a véleményetek...amúgy az előző kommentben leírtam hogy 20 év körüli csávók véleménye érdekel (persze nem pont így írtam , szóról szóra) -.-"
2012. ápr. 17. 21:27
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha vékony és nagy a melle megfogtad az isten lábát. Nekem az a kedvencem :D 18
2012. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

itt most nem én vagyok a lényeg....nem rólam szól...csak érdekel a véleményetek...amúgy az előző kommentben leírtam hogy 20 év körüli csávók véleménye érdekel (persze nem pont így írtam , szóról szóra) -.-"



Persze, hogy nem rólad van szó.. :D Egyszerre küldtük el őket, szóval nem kell a -.-" köszi:)

Még mindig tartom, hogy amennyiben még fiatal vagy, fejlődni fogsz. Mellesleg mennyi idős vagy, hogy a 20 éves korosztály érdekel téged, aki még véletlenül sem rendelkezik kislányos alkattal?:D

2012. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 <random> ***** válasza:
61%
Naná! Bár én már épp kinőttem a 20-as kategóriából... De amíg benne voltam, addig is OK volt minden sovány lány :)
2012. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!