Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 9 hónapja vagyok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja vagyok a barátommal, vele vesztettem el a szüzességem, de az utóbbi időben gyakran gondolok arra, hogy milyen lehet mással szexelni, néha konkrét személyre is gondolok. Vajon ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat és ő is mindennél jobban szeret engem és mással nem tudná elképzelni az életét,de ezek szerint én még nem állok készen egy ilyen kapcsolatra?!

2012. ápr. 18. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"Vajon ez mit jelent?"


Minden egészséges embernél így van ez.

2012. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is hasonló a felállás, de én soha nem gondolok másra, és nem hiányzik más. Nekem csak azzal menne, akit szeretek. Másra nem vagyok kíváncsi, szóval én elköteleződtem mellette, és nem bánnám, ha mást nem tudnék már "kipróbálni".

Szintén 9 hónapja együtt.

2012. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én ugyanígy vagyok! 1 éve 3 om hónapja vagyok együtt a párommal! ez annyit jelent h nem élted még ki magad, természetesen lebeg a szemed előtt a kérdés h vajon milyen lehet mással?
2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezt könnyen ki lehet küszöbölni. Kicsit dobjátok fel a szexet. Nem kell egyből perverzitásra gondolni vagy rossz dolgokra csak annyi az egész h egy kicsit változatosabbá teszitek az egészet. Pl játszhatnátok egy egy szerepet vagy kiprobálhatok különböző poziciokat ez mind mind feldobja meg ha beszéltek róla h mit szeret például a párod és akkor azzal egy kicsit többet incselkedni vagy vmi egzotikusabb fehérneműt fel venni és azzal meg lepni a párod csak engedjétek el a fantáziátokat és nem lesz semmi probléma a továbiakban... 26/L
2012. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HutOfBabaYaga ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2020. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!