Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondta ezt? Fiúk muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? Fiúk muszáj mindig reményt kelteni a lányokban?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy srácnak, hogy szerelmes vagyok beléje. Nem tudott választ adni. Azt mondta, hogy majd lesz valami, és ezzel le is zárta az egészet. Megértettem, hogy akkor csak barátok vagyunk. Tegnap beszélgettünk a költészetről, és mondtam, hogy nekem az egyik kedvenc költőm Csokonai Vitéz Mihály és a kedvenc versem tőle A Reményhez. Kérdezte, hogy miért, és én mondtam neki, hogy mert reménytelenül szerelmes volt Vajda Júliába, és a végén meg már a szerelembe volt szerelmes, és ez nagyon megfogott benne. Erre megkérdezte, hogy te is reménytelenül szerelmes vagy (mintha nem tudná :/)? Én mondtam, hogy igen. Erre azt mondta, hogy szerinte nem reménytelen. Miért mondta ezt? Ha nem tetszik nektek a lány, csak barátként tekintetek rá, és tudjátok, hogy ő szerelmes belétek, akkor miért kell ilyet mondani neki? Miért kell az, hogy reménykedjen, amikor semmi értelme??? :/

2012. ápr. 18. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
paraszt
2012. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
A kérdés megfordítva: lányok, muszáj mindig jeleket adni és húzni a fiút, ha közben esélye sincs?
2012. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Kislány! Ne fuss a fiuk után... Várd meg amig ők futnak utánad!
2012. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár évvel később nem lesznek már ilyen problémáid. Általánosban még csak kisfiúk vannak...
2012. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Habár nálunk kölcsönös a szimpátia, csak bizonyos okok miatt úgy döntöttünk, barátok maradunk. De ő utalgat rá, hogy többet érez, olykor mg szinte semmibe vesz. Nem értem. De majdcsak megoldódik ez is. :)
2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a srác már nem általános iskolás. Nem futok utána. Próbálok barátként viselkedni vele, mintha nem éreznék semmit. Amúgy a srác 24 éves, ezért nem is értem. :/
2012. ápr. 18. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem lehet még ebből valami, ha ezt mondta, főleg hogy tudja hogy te belé vagy szerelmes

egyébként tényleg néha ez a reménykeltés még rosszabb, mint egy egyenes elutasítás

2012. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24éves??? Az kemény. Akkor gondolom te is 18felett vagy. Nagy hülyeséget csináltál azzal, hogy szerelmet vallottál neki...
2012. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen erre én is rájöttem. :( De már kimondtam. Nem tudom megváltoztatni a múltat. Ezért próbálok úgy viselkedni, mintha nem mondtam volna semmit...
2012. ápr. 18. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
5. hány éves vagy? :)
2012. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!