Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát elég kacifántos dolog.Barátnőm a mindenem,az életem.Állapotos lett örülök is neki nagyon.Ám gondolt egyet lelépett.Ez nem az első eset..Azóta minden napomat tönkre teszi,én így én úgy én oldjak meg mindent,én tegyem ezt én tegyem azt miközben ő otthon vígan éli világát.Ő a pénzre hivatkozott mert nem vet szét az erős magyar fotint,de otthon sincs nekik..szal nem értem.Azóta minden nap megkapom h nem lehet közöm a gyerekhez,nem beszélhetek vele,nem láthatom.Dögöljek meg kössem fel magam.Úgy beszél velem mint a kutyával...szeretem,ezen nem változtat semmi,jó tudom h terhesen a nők kicsit "megbolondulnak" de szerintem nem ennyire.Egyre jobban afelé hajlok h el kéne felejteni,de nem megy.Persze a babáról nem vagyok hajlandó lemondani.De ez se mehet hogy minden áldott nap kikészít.Esetleg valakinek valami tipp?Tanács?vagy akármi ami segít ezen átlépni,vagy nem is tudom már.Szenvedek és ezt nem érdemlem meg szerintem.Kezdem elhinni hogy tényleg rossz ember vagyok.Sokan mondják az ellenkezőjét, de már nem tudom mi legyen.


22 éves férfi vagy nem is tudom fiu vagyok,voltam.



2012. ápr. 26. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy buta ötlet, de én a helyedben most hagynám egy darabig. Mindenkinek az kell,amit nem kaphat meg...
2012. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De hát mitől kattant így be?
2012. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
drága édesanyjáénak nem felelek meg...gondolom ez...közbe jött a hír h egy 26 éves srácra "cserélt" miközben állítólag engem szeret...szép dolog a szerelem...
2012. ápr. 26. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban hogy a tiéd a baba? Én azért elgondolkoznék a helyedben... Egyébként meg egy érzelmileg ennyire instabil nő kezébe nem való gyerek, ha érted, mit akarok mondani.
2012. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen 100% hogy az enyém,én értem de most is töröl,tilt nehogy tudjak róluk valamit...tudja h náluk nem megyek mert az anyja megölet...nem tudom most vesztettem el asszem mindenem...piszok nehéz...nem tudom mit tegyek
2012. ápr. 26. 11:23
 6/8 A kérdező kommentje:
folyton azt hajtja h az ő gyereke az övé..hiába miondom h a mienk,a nevébe se szólhatok bele semmibe
2012. ápr. 26. 11:25
 7/8 Dottorre ***** válasza:
Úgy nézem, hogy itt egy elég kemény jogi procedúra fogja kezdetét venni a jövőben. Szerintem keress egy jó ügyvédet, ha ragaszkodsz a babához, kezd ezzel a dolgot. Amiket írtál, hogy mit mondott, a kedves gyermeked anyját nem fogod tudni meggyőzni arról ,hogy szeretnéd a gyermekeddel eltölteni a következő jópár évet, ez így biztosnak tűnik. A jogi úton kívül én itt más megoldást sajnos nem látok. Remélem tévedek! Minden esetre sok kitartást, és erős lelket kívánok az elkövetkezendő időszakhoz!
2012. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy rohad.k a csaj. Én nem hagynám annyiban, és jogi útra terelném az ügyet. Egy nő sem képzelheti azt, hogy a gyerek csak az övé, mert ő szülte meg. Ki kell kényszeríteni legalább egy láthatási jogot, a többit meg beszéld meg egy ügyvéddel. Apasági testet is csináltatnék majd a helyedben. Tudom, hogy ez nem olcsó, és szenvedős, de a gyerek miatt én bevállalnám. Persze azt is, hogy gyerektartást is kell majd fizetned.
2012. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!