Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha olyan, mintha akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha olyan, mintha akarna tőlem valamit, néha olyan mintha nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már majdnem egy éve ismerem... Nem azt mondom, hogy szerelem volt első látásra, de majdnem. És azóta ez nem változott bennem. Ő pedig néha annyira kedves és aranyos, hogy nagyon :D. De néha meg teljesen közömbös. Igazából egyszer már megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk. És nemrég elhatároztam, hogy oké tényleg csak egy barát. És tök jól ment. Tényleg jól elvoltunk, nem gondoltam egyszer sem arra, hogy lehetne valami. Erre fel mit csinál... Azt mondja, hogy összezavaró vagyok és sosem tudja, hogy akarok e tőle valamit vagy sem...

És ilyenkor persze beindul az a kis drágaság, aminek a neve remény.. És hiába próbálom megállítani.. A fejemben már lejátszódott az egész életünk története.

És én ezt nem értem. Amikor kicsit kimutatom, hogy nagyon kedvelem, akkor semmi. De amikor nem foglalkozok vele és már örülök, hogy túl tudtam lépni, bekavar. És az a baj, hogy annyira befolyásolja az érzéseimet..Nem tudok tőle elszakadni.. :/



2012. ápr. 28. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Célozz rá, hogy szereted a határozott férfiakat.
2012. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira gyenge! Nem kell semmire célozni,mindketten gyámoltalanok vagytok és ma már tök mindegy ki a határozottabb.Ha meg vibrál az érzelem,nem inkább ingadozik,akkor meg várd meg,amíg csak azt érzed,hogy szeretnél vele többet és tudasd vele,ha visszakozik akkor lépj tovább,mert lehet csak mutatja,hogy erős,de valójában még gyenge a kapcsolatra.
2012. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te figyelj már... ha többet akarsz tőle, mi az istenért beszéltél vele arról, hogy csak barátok vagytok? Hm?

Ez a baj veletek, nőkkel. Képtelenek vagytok az egyenes válaszra (tisztelet a csekély kivételnek.) Talán a srác azért ,,ilyen" veled, mert sikeresen elbizonytalanítottad... Ha tényleg akarsz tőle valamit, ne csak kicsit foglalkozz vele, hanem mond el neki konkrétan, mit szeretnél tőle! Ennyit megérdemel ő is, és neked is sokkal könnyebb lesz, mert pontot raksz az ügy végére. Vesztenivalód nincs, ellenben sokat nyerhetsz.

Vili a veréb? ;)

2012. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Erős voltam és tisztáztam vele a dolgokat. Kiderült, hogy még mindig ugyan azt gondolja, hogy csak barátok. És csak azért kérdezte meg, hogy mit akarok én, hogy tudja.. Szóval most már csak rajtam a sor, hogy felfogjam és feldolgozzam, hogy igen.. ő csak egy barát
2012. ápr. 30. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!