Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem van esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem van esély arra, hogy újra összejöjjek az exemmel?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

A kérdés az enyém volt, még juniusban, nem sokkal késõbb szakitottam vele, de nem váltunk el haraggal. Viszont egyre ritkábban beszéltünk. Decemberben 2 fiú is "bepróbálkozott", de ebből egyet azonnal visszautasítottam, mert nem tetszett a fiú, csak mint barát. Szilveszterkor feltűnt egy másik fiú, akivel jóba lettem, de azóta összejött egy kis libával, de titkon velem találkozik, mint barát(legalábbis ő azt mondja, hogy csak barát).

Az exemmel ritkán beszélek. Akkor is facebook-on. De szakításunk óta sok minden lejátszódott az agyamba és rájöttem, hogy nem volt jó döntés. Ezt küldtem el neki [link] , majd beszélgetni kezdtünk. Bevallottam, hogy nem tudom elfelejteni, "néha még elhiszem, hogy lehet folytatás, de mindig elképzelem magam a te helyedbe és akkor már nem ilyen egyszerű ... sajnos". Küldte a szomorú fejeket, majd annyit válaszolt, hogy "ez egy olyan kerdes ami nekem is nehez .... ". Majd másra terelődött a téma. Elkezdtünk webcam-ozni és megbeszéltünk, hogy péntek este beszélünk újból, de nem ért rá. Szombatom 1-2 percre megjelent, írttam neki majd rövidesen mindig távozott. Válasz nélkül. (Régebb megemlítette, hogy az üzeneteket nem szokta olvasni.)

Én komolyan gondoltam. akkor csak 1 hónap volt, júniusban ha hazajön lenne esélyem egy találkára?



2012. máj. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ő egyetemista, te meg még gimis, másik országban tanul, ha lenne is valami, valószínűleg csak játszana veled egy kicsit nyáron, aztán vége lenne.
2012. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kettőnk közül választani kellene, hogy ki a könnyelműbb, az én vagyok. De egyikünk sem az a nagy bulizós, szeszkazán...
2012. máj. 6. 20:14
 3/4 anonim válasza:

Lenne.

Viszont ne legyen ha visszamegy külföldre, mert akkor csak neki és neked is fájna.

Összejöhettek, ha nincs neki más és tényleg szereted. Viszont ha csak ugyanaz van benned mint amit írtál korábban akkor semmi értelme. Barátot találni lehet egyébként is.

2012. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha ennyire bizonytalan vagy akkor, szerintem ne próbáld meg, mert akkor nem akarod igazán és így nem lenne értelme, és ahogy írta az előttem író, hogy csak játszana veled maximum!

19/F

2012. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!