Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már nagyon rég óta ismerjük egymást, barátságnak indult, de én már sokkal többet érzek, volt egy idő hogy ő is csak elkúrtam és mostmár nem akar barátságnál többet, de ő se és én se szeretnénk megszakítani egymással a kapcsolatot, viszont nekem ez így nagyon nehezen megy, mit tudnánk tenni?

2012. máj. 9. 18:38
 1/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de ha egyszer eljátszottad az esélyt nem hinnám hogy sok esély lenne a dologra. Amúgy is ez a barátságból szerelem dolog nem szokott működni. Legalább is asaját tapasztalataim szerint nem.
2012. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan kúrtad el, és most mik a körülmények? Van valakije, tovább lépett?
2012. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
@valaki a tömegből: nem arról van szó hogy összejönni, csak simán tartani a kapcsolatot, csak nekem ez így nem megy, pedig szeretném
2012. máj. 9. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
@2. kommentelő: nincs senkije tudtommal, most az utóbbi napokban mondta hogy nem akar kapcsolatot, pedig eléggé úgy állt már a dolog. szilveszterkor kúrtam el, az meg elég hosszú sztori
2012. máj. 9. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha kellőképpen eltoltad, akkor lehet, hogy kiábrándult belőled és nincs mit tenni. Te most egy kicsit önző vagy, hogy meg akarod fosztani őt a társaságodtól mert neked ez így rossz, holott te baltáztad el a dolgokat. Bátran viseld a következményeket, vagy beszéljétek meg, hogy egy ideig ne találkozzatok. Aztán majd csak lesz valami:)
2012. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Értem, a dolog csak azon mullik hogy te hogyan vagy képes elviselni. Mivel, ha jól értem a lány részéről rendben van a dolog. Ha te eltudod fogadni mint barát akkor a leírtak alapján minden rendben.
2012. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!