Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Lehetséges, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban,aki tetszik. Amikor találkozunk,akkor mindig a szemembe néz,és nem csak véletlenül,mert sokáig. És a barátnőim is mondják,hogy mindig engem néz. Egyszer 3-an szórakoztunk a lányokkal és ő elment melletünk,mire a barátnőim szóltak neki és ahelyett,hogy rájuk nézett volna,engem kezdett el bámulni,pedig én csak ültem és próbáltam elsüllyedni szégyenembe xDD Szóval mindig egyenesen a szemembe néz és sokszor mosolyog is. Lehet,hogy tetszek neki????

2012. máj. 10. 20:38
 1/10 Bajtárs válasza:
Attól függ hány évesek vagytok.
2012. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13 mindketten
2012. máj. 10. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak bemagyarázod magadnak.
2012. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bajtárs válasza:
A fiúk általában nem néznek a lányok szemébe. (bár ez nem szabályszerű csak általánosítás) Lehet, hogy barátjaként tekint rád, mert az, hogy bele néz a szemedbe nem jelent sokat. Nekem se tetszik mindenki akinek belenézek a szemébe. Bár lehet ennyi idősen... Küldött már valamiféle ,,jelet"? Sok időt tölt veled együtt? Mosolyogj rá sokat, beszélj vele és majd akkor kialakul. Észre fogod venni ha igen.
2012. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,lehet...azért köszi
2012. máj. 10. 20:45
 6/10 A kérdező kommentje:
nem ismerjük egymást közelről,szóval nem szoktunk beszélni. és már 1 hete biztos hogy figyelem,szóval nem véletlenül néz rám,mindig engem néz!!
2012. máj. 10. 20:46
 7/10 Bajtárs válasza:
Esetleg menjetek el társasággal fagyizni, hülyéskedjetek, te is nézz vissza rá amikor rád bámul és kapd félre a tekinteted vagy mosolyogj vissza... De ha osztálytársak vagytok ne várj túl sokat, pláne ebben a korban, mert mindenki ezzel cseszegetne. De azt se várd, hogy "Ha bejövök neki BIZTOS ő fog lépni." .
2012. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem vagyunk osztálytársak ez a baj,akkor könnyebb lenne. de egyenlőre csak az érdekel,hogy lehet-e esélyem..
2012. máj. 10. 20:55
 9/10 Bajtárs válasza:
Igen, lehet. Esélye mindenkinek mindenben van. Te ismered, te tudod minek örülne. Mi mint kívülállók nem tudunk pontos választ adni.
2012. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a segítséget :)
2012. máj. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!