Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet e egy ilyen srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e egy ilyen srácnak barátnője?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok szocializált. olyan bent ülős vagyok. Sokat játszok a gépemen. Gyakorlatilag minden lány undorodik tőlem. Mert csúnya vagyok. És Ha odamegyek valakihez, és megkérdezem hogy " Játszhatok " akkor azt mondják, hogy takarodj innen te nyoorult kocka. Mult héten pedig küldtem egy szerelmes levelet egy lánynek, és rájött az írásból hogy én voltam és mondta hogy takarodjak a közeléből. Mi a véleményetek erről? Lehet e Barátnőm?

2012. máj. 14. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
emeld fel a sgged a gép elől, generálozd fel magad, és akkor igen
2012. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2012. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek az a baja, hogy bent ülök. De amikor elmegye a parkba, akkor mindenki mondja hogy húzzam innen a belem.
2012. máj. 14. 15:08
 4/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?!
2012. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kezdj sportolni!Izmos test=fèlsiker (tapasztalatból mondom,megértelek)
2012. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
meg találkozz új emberekkel
2012. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég szánalmas. Járnod kéne társaságba nem egész nap a gép előtt ülni. Vannak egyáltalán barátaid mármint az elfeken meg a warriorokon kívül.
2012. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, és nincsennek barátaim.


Csak Warriorom van,

2012. máj. 14. 15:19
 9/20 anonim ***** válasza:
Iskolába jársz-e? Mi lenne ha osztályban megpróbálnál barátokat keresni? Vagy már az is elég ha interneten beszélgetsz valakivel kezdetnek nem rossz.
2012. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
shit tesztelnek a csajok, nem kell rájuk hallgatni, tovább nyomulj, álld ki a próbáikat és majd meglátják benned a férfit!
2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!