Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A haveromnak segítség kéne!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveromnak segítség kéne!?

Figyelt kérdés

Szerelmes egy lányba aki még nem tudja. És nem akarja elmondani közvetlenül hanem rá akarja vezetni hogy szerelmes

belé. Segítenétek, hogy segítsek neki hogy sikerüljön összehoznom őket? Lécci ez neki nagyon fontos lenne



2012. máj. 14. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
MIért akarsz közvetítő lenni? Nagy hülyeség, aztán ha nem jön össze, akkor te leszel az oka. Legyen töke a haverodnak és álljon a csaj elé!
2012. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minek kellesz Te ide????! Kezdjen el szekálni a csajt és ha nem nézi hülyének, akkor ezzel beférkőzhet a gondolatai közé. Utána jön a flörtölés és csak UTÁNA a szerelmi vallomás (de ha találkoznak, akkor ezt mondani se kell)
2012. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta adjak tanácsot de nem volt és ezért kiírtam ezt a kérdést
2012. máj. 14. 20:47
 4/13 A kérdező kommentje:
amugy én mondtam neki hogyha egyedül lesznek flörtöljön vele és utánna mondja el de azt mondta hogy rá akarja következtetni
2012. máj. 14. 20:49
 5/13 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem jó ötlet, hogy rávezeti..legyen egyenes, igazi férfi vegyen magán bátorságot és mondja a szemébe :) ilyen pasikra buknak a csajok nem a félősőkre
2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én mondtam neki de nem hallgatott rám :S
2012. máj. 14. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj sztem a legjobb ha szemtől szemben a csaj szemébe mondja azt amit érez és kész.

Úgy mint én holnap!(Y)

2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 balfütty, nembaj menni fog ez, csak nem elsőre
2012. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Küldjön neki egy csokor virágot! Ennyi! Jaaa, ha még ovisok vagytok, rúgja bokán a szünetben! :)
2012. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy így csak az ovisok csinálják!!20:52-es voltam
2012. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!