Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány 1 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány 1 évvel idősebb lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Van egy lány akit kb fél éve ismerek és nekem nagyon bejön.Aranyos szép lány kb 160cm én meg 177cm :),csak az a baj hogy ő 1 évvel idősebb mint én.

Amúgy engem már néztek 19évesnek is :D

Szóval akkor lehet nála esélyem? És hogyan közeledjek felé hogy ne legyek annyira nyomulós?



2012. máj. 18. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, persze, 1 év az nem olyan nagy különbség.
2012. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehet nála esélyed 1 év nem a világ vége :)

19/L

2012. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A fa fel van mászódva a macska által!
2012. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

tetszik hogy ennyire örülsz annak hogy magasabb vagy :)


hát figyú régen én is ábrándoztam kicsit idősebb lányokról.most 25 évesen úgy vagyok vele hogy egy velem egykorú lányt már öregnek tartok

2012. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 17 éves lányok annyira érettnek hiszik magukat, hogy 20 éves vagy annál idősebbeket hisznek magukkal egy szinten.
2012. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, semmi akadályát nem látom amíg az én sulimban egy 8.-os értelmesnek tartott lány egy 6.ossal jár. :D Egy év téged ne zavarjon :)
2012. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es milyen felszínes. Miért öreg egy 25 éves lány? Vagy a 16 évest könnyebb megvezetni?
2012. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok felszínes de lássuk be egy 25 éves lány már ki van égve. hogy én is annyi vagyok?igen de én akkor akarok családot amikor egzisztenciális szempontból megalapoztam az életem.ez bő 10 év még.egy velem egykorú csaj 35 éves lesz ami már késői azért az 1. gyerekhez
2012. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!