Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy van párotok de mellette szerelmesek lettetek másba, de nem volt semmi köztetek azzal akibe beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Vagy ha volt akkor elhagytátok érte a jelenlegi párotokat? Viszonozta a szerelmet?

2012. máj. 19. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok szerelmes a páromba, akkor elhagyom és pont. Akkor is, ha a másikkal nem lesz semmi. Én sem akarok olyannal együtt lenni, akit nem szeretek, és nem akarnék olyannal együtt lenni, aki nem szeret engem. A pároddal szemben is így tisztességes...
2012. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha párom van, akkor szerelmes vagyok belé. ha nem, akkor szakítok. ha észreveszem, h másba vagyok szerelmes, akkor függetlenül attól, h mi lesz a másik féllel, elhagyom, mivel nem szeretem. de amíg a párommal vagyok, semmiképp sem kezdeményeznék a másik fél felé, mert nem csalom meg a barátom.
2012. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam hasonló helyzetben (nem is igazán szerelem volt, inkább csak fellángolás), de én akkor kitartottam a párom mellett, és szépen megvártam, amíg ez a kósza érzés "elmúlik". A párommal lassan több, mint 7 éve vagyunk együtt, és tökéletesen kijövünk, megértjük egymást, szeretetben és bizalomban élünk, nem akartam ezt a jól működő, biztos kapcsolatot kockára tenni egy bizonytalan kis fellángolásért...
2012. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont most vagyok ilyen helyzetben, csakhogy én már férjes asszony vagyok egy gyerekkel... remélem, hogy csak fellángolás, és mint az előző is írta, majd elmúlik, lecsitul. Nem szeretném felrúgni a házasságomat egy múló szeszélyért, viszont van mit rendbe tenni a kapcsolatunkban, nyilván ezért vagyok képes valaki más iránt így érezni. A legszörnyűbb az egészben, hogy úgy tűnik, a másik fél is hasonlóan érez, de mivel ő is házas, ezért mégúgy sem lehet semmi sem. Most el lehet ítélni, mielőtt ez megtörtént velem azt gondoltam, hogy velem ilyen biztosan nem fordulhat elő, és tessék... bánt nagyon, de nem tudok mit tenni az érzéseim ellen, csak annyit, hogy ellenállok a kísértésnek és arra gondolok, hogy mit veszíthetek!
2012. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!