Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodom sokszor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom sokszor, hogy megcsalom a barátom?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodom mostanában azt,hogy megcsalom őt a volt barátommal.A mostani barátommal távkapcsolatban vagyunk,alig vagyunk együtt,talán csak nagyon hiányzik,hogy tényleg együtt legyek vele?Mert ébren soha nem gondolok ilyesmire...és álmomban is tudom,hogy mit csinálok,nem is akarom,de mégis megteszem.A volt barátomnak is van már más,nekem is,jóba vagyunk,de ilyet soha nem tennék.

17/L



2012. máj. 23. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Talan mert a belso ened azt uzeni nekled hogy tobbre vagysz mar mint amit tole kapsz?
2012. máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szexuális tartalmú álmokat nem kell túlmagyarázni, azok azok, aminek látszanak:

szex utáni vágy. Gondolom már nem vagy szűz, tudod milyen az orgazmus, s most hiányzik, kellene neked.

2012. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:
Az ember az álmait nem tudja befolyásolni. Én csomószor álmodom azt, hogy házak között röpködök, élőben viszont félek a repüléstől. Illetve gyakran a 15éve meghalt nagyapámmal álmodom. Szerintem nem kell ebbe belemagyarázni semmit. RÉgen az életed része volt, ezért álmodsz vele.
2012. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen,még nem is olyan régen volt az életem része,talán csak hiányzik.És mivel még nem szeretkeztem mással,csak a volt barátommal,talán ezért álmodom pont vele.
2012. máj. 23. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!