Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem már!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már!?

Figyelt kérdés
Már egy hete járok egy fiúval! És egy múltbeli levél!! A barátnőmmel írtuk! És hát nem tudom mi van a levélbe! De a srác az mondja ,hogy kihasználom meg hát hazudok neki! De én megmondtam neki hogy nem tudnék neki hazudni! De hát ez van! Én nagyon szeretem őt! És nem akarom elveszíteni! Nem tudom mit csináljak !! Mindenki mást mond!! Hogy szeret csak ideges! Vagy hát gyülől és utál! Nem szeret! Mindenki mást most! És hát már nagyon elegem van! Már mondtam a sráctól kérdeztem -e hogy szeret? És azt mondta , hogy majd megbeszéljük! Én gondolom szakítani fog velem! De hát nem tudom!!*

2012. máj. 23. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Te, nyugodj már le, és írd le normálisan, hogy mi a kérdésed, mert én meg azt nem értem!
2012. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sze! rin! tem! ez! egy! hü! je! kér! dés!, de! én! a! he!!!!!lyé!!!!ben!!!! csak! ürügyet keresnék a szakításra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Okés! Elolvasta a srác a levelet és hát ...!! Én nem tudom mi van a levélbe!* És mitcsináljak hogy ne veszítsem el??
2012. máj. 23. 13:25
 4/9 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
50%
LevélbeN!
2012. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ajánld fel a tested
2012. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanuld meg helyesen használni az interpunkciót.


Nézz utána mi az összetett mondat és próbáld meg reprodukálni.


Különben ha elolvasta az írásod, akkor már rájött, hogy mi a szitu és ha van egy kis esze, akkor menekül, ahogy bír.


24/N

2012. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te figyi valamit magyarázz már el nekem, mert hülyén halok meg: a barátnőddel írtál egy levelet a srácnak, de nem tudod mi van benne?!?!?
2012. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felétek nem tanították a pontot mint írásjelet?
2012. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te fogyatékos vagy? Ha te írtad a levelet, hogy a jó édes anyádba nem tudod, hogy mi van benne?
2012. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!