Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok,és van egy évfolyamtársam egy fiú az egyetemen,akibe beleszerettem, nagyon jóban vagyunk,de ő mit sem sejt erről,h mit érzek, talán ő is vonzódik hozzám,nem tudom, lehet,h ez lesz az igazi szerelem. Csak attól félek,h most vége lett a tanévnak,jönnek a vizsgák,és jön a nyár,és így nem fogok tudni vele találkozni, mert ő pesti,én meg vidéki vagyok,csak a tanév alatt laktam itt Pesten. Most mit csináljak? Nem akarom,h addig összejöjjön mással,

Érzem rajta,h kedvel,talán többet is akar,de hogy érjem el,h engem válasszon?



2012. máj. 24. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy vidéki? Szinte mindenkinek van pesti ismerőse, lévén, hogy az ország ötöde Pesten él. Szóval szerintem ha nem laksz túl messze, akkor feljárhatnál bulizni néha-néha, és szólhatnál neki is. Először csak egyesítenétek a társaságot, aztán a többi meg csak jön magától.
2012. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reméljük együtt, hogy a srác is megírja ide ugyanezt.
2012. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó. Ha az ilyen könnyen menne...Amúgy Baján lakom, és hát elég messze van Pest,de nem ez még nem is akkor baj. Hanem én utálok bulizni,nem vagyok egy partyarc, és alig van ismerősöm ott amúgy is. Meg neki Balatonon van nyaralója,meg össze vissza fog utazgatni egész nyáron. Külföldre is megy. Meg ő amolyan érdekesebb figura,már lehet ezt érteni, kissé antiszociális,és eléggé elfoglalt,tele van konkrét tervekkel a nyárra,nem tudom,ebbe hogy tudnék én beleférni.:$
2012. máj. 24. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!