Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene szerelmet vallani egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Féléve ismerjük egymást(osztálytársak vagyunk).Most már én vagyok az osztályban a legjobb barátja(ezt egy barátnője mondta el nekem).A lány visszahúzódó (nem az a ribanc féle),barátja sosem volt.Sokszor mentünk már ide-oda,este skypen is szoktunk hétköznap 00:30-ig beszélgetni.És mondta hogy tök jó hogy van egy fiú barátja akivel komolyabban is tud beszélgetni(mert tényleg szoktunk az "álmainkról beszélgetni":)) Nem nagyon szokott programokat kitalálni,egyszer volt amikor ő mondta hogy menjünk el moziba.Viszont ha én hívom valahova akkor mindig boldogan jön...Érdekes hogy már ősszel amikor nem voltunk annyira jóban mint most, már akkor furcsán szoktunk egymásra nézni... nem tudom miért, de nem olyan mintha csak sima ismerős szemébe néznék meg ő sem, olyan hogy ránézek ő is de csak úgy véletlenül(nem az hogy beszélgetünk egymással) és gyorsan más merre nézünk, nem is az hogy véletlen vagy nem tudom...de látni lehet ahogyan egymás szemébe fókuszálunk. És a barátnője is mondta hogy boldogan fogadná ha elmondanám a lánynak... Megkérdeztem hogy miből gondolja, azt mondta hogy érzi mert mikor rólam beszélgetnek akkor mindig ilyen mosolygós/boldog stb... De én mondtam neki hogy ő mindenkivel ilyen, mert tényleg mindenkivel nagyon kedves és örül ha sok jó barátja van.Azt mondta hogy 90% esély van arra hogy együtt lehetünk, 10% nem, ez pedig azért hogy még sosem volt a barátja és lehet hogy fél.Na és most jön az én problémám: 90% is kevés nekem mert tényleg nagyon nagyon jóban vagyok és félek hogy neki én egy nagyon jó barátja vagyok (bár érzem hogy mintha ő is többet érezne de mind1) , akkor is félek, mert ha nemet mondani akkor elrontom a barátságot, még ha ő azt mondja nem akkor is már más lesz,/kínos lesz a szemébe nézni.Ja és online chaten (pl: facebook chat) sose ír rám, eddig mindig én írtam rá.

2012. máj. 28. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
egy biztos, ne fészen mert az szánalmas... egyszerűen vezesd fel hogy mennyire kedveled, és esetleg lehetne-e szó többről, de semmiképp ne letámadósan, ha visszahúzódó.
2012. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz a commentet, igen, szerencsére élőben sokkal többet beszélgetünk és lelkesebben...
2012. máj. 28. 14:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki.Màr így is túl sokàig húztad ès abba a tudatba ringattad,hogy ti csak baràtok vagytok.a barátnője meg nekem elèggè gyanus szerintem a hàta mögott kavar ès ez nem szèp dolog.vele inkàbb ne nagyon beszèlj.De egy hibàt ne kovess el ne màsz rà túlsàgosan a lànyra mert az bizony elfogja ijeszteni.A lènyeg,hogy mond el hogy te szerelmes vagy belè nem kell a rizsa.szerintem a làny viszonozni fogja.a francba is egyszer èlünk. :)
2012. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a baràtnojèvel valo beszèlgetèst szerintem is hanyagold.èn azt szurom le hogy ok nem is igazi baràtnok.vagy inkàbb a lànnyal beszèld meg ezket a dolgokad vagy a haverjaiddal ne a baràtnojèvel.hajrà ès mond el neki
2012. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mond el neki hajràààà.!!! ès majd ìrd le h mi volt kivàncsi vagyok.
2012. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A barátnőjével nincs gond, ismerem ős is mindig szurkol hogy mondjam el neki meg hogy legyek magabiztosabb, köszi mindenkinek aki írt!
2012. máj. 28. 15:04
 7/13 anonim ***** válasza:
szurkolok.mond el neki.amugy hòny èves vagy a làny ugyan annyir idos?
2012. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
16éves vagyok és ő is (osztálytársak vagyunk,de mint mondtam suliban soha nem beszélgetünk...) Se nekem se neki nem volt még pár, ezért szerencsétlenkedek ennyit.És én egy hosszú kapcsolatot szeretnék vele. Kellene egy jó alkalom amikor rátudnék utalni hogy szeretem...És köszönöm !! :)
2012. máj. 28. 15:19
 9/13 A kérdező kommentje:
De egyébként már el akartam neki mondani.Néha csodálkozom hogy kb. fél évig ennyire türelmes voltam... Csak hogyan mondjam el, valaki valamilyen tanácsot?
2012. máj. 28. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
jèèè.mintha az èn törtènetemet làtnàm leìrva.csak az èn esetemben itt èn voltam a làny.mi is nagyon jó baràtok voltunk.ès egyszer mikor azt ecsetlte h. mennyire szeret velem lenni meg h mindent meglehet velem beszèlni.èn meg komolyra forditva a dolgot elmondtam neki h többet kezdek èrezni irànta mint szimpla baràtsàg.igazàból az nagyon kiesett amit csak arra eszmèltem fel hogy megfogja a kezem ès àtölel ès megcsokol.3 hónapig jàrtunk de egy percèt sem bàntam meg.ès ez erot adott ahhoz hogy màsban is magabiztosabb ès bàtrabb legyek.ne fèlj! a làny nem fog visszautasitani ha fontos vagy neki meg fokènt nem.
2012. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!