Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút már több mint, fél éve. De nem tudom hogy hívjam fel a figyelmet magamra. Van hogy tök jól el tudunk beszélgetni meg minden, puszit is ad, de máskor le se szar még köszönni is luxus. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. Mást nem nagyon tehetsz. Vagy tűröd, ahogy majd más lányokat puszilgat, vagy elmondod neki, még akkor is, ha tudod semmi esélyed nincs. És a negyedik lehetőség elfelejteni( én ezt ajánlom). Bocs, hogy elszomorító választ adtam.
2012. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja. a harmadik lehetőség.
2012. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondd el neki, 90%ig biztos vagyok benne hogy összejöttök

komolyan mondom

2012. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem is mond meg neki! Mi is így voltunk... De már egy fél éve hogy együtt vagyunk. :) Biztos hogy össze fog jönni, hidd el :)

2012. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!