Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem online, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem online, ez normális?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat ilyen. velem volt hasonló. eléggé heves érzelmeket éreztem. hogy aztán szerelemnek nevezzük vagy minek, más kérdés.

de egy előző hozzászólónak: nem kell hozzá csók, ölelés, mert plátói, viszonzatlan szerelem is van.

2012. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nem vagy szerelmes. :) Olvass a feromonokról, anélkül sosem leszel az, max tetszik neked amit megismertél belőle. ;)
2012. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha a csávó az akire gondolok, csak hülyít téged!
2012. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális... valakivel foglalkozol,rendszeresen, napi szinten, ábrándozol róla, benne van a gondolataidban. Persze, a fele csak illúzió, de egy hús-vér kapcsolatban is az :D az első néhány hónapban mindenképpen, attól hogy találkoztok, még nem az igazi arcát látod, hanem a jobbikat, amit egy kapcsolat elején mindenki felvesz...

37 éves vagyok, voltam már néhányszor szerelmes. Interneten megismert pasiba 2x...Az egyikkel nem találkoztam, végül is a jobbik eszem győzött, nem nekem való...A másik - ha csak hozzám ér kb., elélvezek. Ez fél éves csetelés eredménye, igen, ez szerelem. Mi ezzel a gond? Nem áltatom magam, lehet rossz vége. És biztosan nem minden netes kapcsolat rejti ezt magában, mert mi van, ha nem jön be külsőre egyáltalán, akit neten megkedveltél? De ne halgass azokra, akik azt mondják hogy nem lehetséges. A szerelem fejben dől el, tök mindegy, hogyan cuppantok egymásra. Ha nem létezne netes szerelem, nem létezne plátói meg reménytelen szerelem sem, holott szerintem mindenki átélte mát, hogy a vágyai tárgya nem lehetett az övé...

2012. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Online csak olyat hallottam még hogy megkedvelték egymást az emberek, de szerelem...nem erős ez a szó arra amit érzel? 19 éves lány, bölcs válaszát hallottátok/olvastátok.
2012. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 ASOT ***** válasza:
vannak olyanok akik szerelmesek lesznek, ezek általában olyan személyek akik már rég vágynak erre, és végre megadatott egy pasi vagy egy nő akiben megtaláltak mindent ami nekik kell...és amit szeretnének..és csak vele foglaLKOZNAK, de aki nem neten ismerkedik az szerintem nehezebben lesz így szerelmes...
2012. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
és a szájberszexből lesz a szájbergyerek
2012. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
online nem lehetsz szerelmes, legfeljebb annyira akarsz már szerelmes lenni, hogy belelátod, kivetíted valakire online
2012. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

érezheted azt, hogy kötődsz hozzá, és érezhetsz szerelmet is, de az TUTI nem az az ember, akinek hiszed... mivel nem ismered. velem pont most volt hasonló, bár voltam már szerelmes, és ez nem az volt. találkoztam a sráccal normálisan és hatalmas csalódás volt, legfőképpen a személyiségét illetően (bár én előttem beszéltem vele élőben is vagy 10 percet, úgy vettük fel a kapcsolatot). ez pusztán a szerencsén múlik, hogy élőben is úgy működik-e mint ahogy azt elképzelted.

19/L

2012. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem normális!. de ez egy baromság hogy ilyen nincs. én 1 évig nem is láttam élőbe de nem csalódtam benne sőt élőbe is elfogattam
2012. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!