Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok! Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 2 éve megismerkedtem egy fiúval, jóba lettünk nagyon, és így 2 év után egyszercsak felhívott, és nap mint nap egyre többet beszéltünk telefonon,és facebookon is, mondta, hogy többet érez irántam mint barátság. Én én is többet érzek. Aztán találkoztunk, itt volt nálam 3 napig. Teljesen jól elvoltunk összejöttünk, volt szex is. Anyumék megkedvelték, bátyámék is. Szuper napokat töltöttünk együtt, és éreztem, hogy szeret. Csak az én kedvemért csinált magából bolondot kb 50 ember előtt, pusztán azért hogy mosolyogjak.Kérdeztem, hogy mit érez irántam, erre azt felelte h inkább megmutatja... Adott egy olyan csókot amibe az egész testem belebizsergett.. majd a fülembe súgta, ez egy igazi szerelmes csók volt.DE!! Másnap hazament, és azóta annyira közömbös velem.. Most ilyenkor mivan??

2012. jún. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
reméljük, hogy nem ültettek fel...vele beszéld meg
2012. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos a pasik altalaban ketszinuek is tudnak lenni hha akarnak vmit. Egyik nap meg szep minden, masik nap mar nem foglalkoznak veled. Szerintem jobb ha hagyod. Ha kellesz neki keresni fog, ha nem akkor pedig nem erdemes bankodj utanna, barmilyen szep is volt vele.
2012. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele.

de lehetséges, hogy problémái akadtak otthon, vagy hasonlók. nem minden rólad szól, reméld, hogy most sem. lehet felbukkant egy régi szerelem stb. vagy esetleg vesd be azt, hogy pont feléje lesz dolgot (vagy találj ki egy precízebb történetet) és beugranál. A reakciója mindent el fog árulni :)

2012. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tegnap megkeresett, és reménykedem benne, hogy sikerül amit elterveztünk:) Itt szeretne munkát találni a közelemben,(egyébként 220 km-re lakik tőlem)és ha a munka megvan, akkor ide költözik hozzánk:)
2012. jún. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!