Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én kérdezzem meg h bejövök-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kérdezzem meg h bejövök-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akival nagyon jóba vagyok, tetszik. Sztem én is bejövök neki de nem tudom biztosan.Mivan ha nem..Mondjam meg neki? attól félek h én nem tetszem neki és után a barátság is megromlik..Szerintetek kérdezzem meg a csaj barátnőjét h mit gondol rólam a lány aki tetszik nekem? És ha netán nemleges lenne a válasz akkor is még barátok tudnánk maradni.

2012. jún. 5. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnőjét aztán kiderül esetleg mond el neki hogy neked tetszik a csaj és érdeklödje meg hogy te tetszel e neki szerintem nem lesz gond.
2012. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne,azt javaslom,hogy a barátnőket hagyd ki a képletből.Vannak olyan lányok,akik az ilyesfajta információkra nedvesednek.(majd ordenálé pletykázásba kezdenek)
2012. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne! Nagyon kiábrándító tud lenni, ráadásul ki tudja, mennyire jóindulatú a barátnő... 16/L
2012. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan barátnőjéről van szó akiben bízok meg már régóta ismerem. Megkérem h ne mondja el mindenkinek.
2012. jún. 5. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

20:08 vagyok

Sokkal többre fogja értékelni, ha te mondod el neki SZEMÉLYESEN, még akkor is, ha ő csak barátként tekint rád. :) Sok erőt és boldogságot!

2012. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Személyesen mondom meg neki akkor. Köszönöm a válaszokat. Meg is írtam neki h hnap összefuthatnánk és neki is jó. :)
2012. jún. 5. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
na, bejötté' neki? :D
2012. jún. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!